Wpis z mikrobloga

@dominowiak: Wierzysz, że Fiutin nie zdobędzie Ukrainy?
Obawiam się, że jeśli Ukrainie uda się postawić opór armii onucy, to w ruch pójdzie atom i zbombardowanie któregoś miasta oraz straszenie, że jeśli nie poddadzą się, to będą spadać kolejne bomby.
Czemu tak sądzę?
Ukraina nie jest w NATO i jak bomba atomowa tam spadnie, to nadal żaden inny kraj nie będzie mógł pomóc zbrojnie Ukrainie.
#!$%@? ruskie śmiecie
Wierzysz, że Fiutin nie zdobędzie Ukrainy?

Obawiam się, że jeśli Ukrainie uda się postawić opór armii onucy,


@GrafikaUltraHaDe: nawet jeśli informacje podawane prze Ukraińców podzielić na 2, to można nieśmiało wysnuwać przypuszczenia, że w pierwzym rzucie puścili poborowych bez woli walki i coraz większą siadomością tego, że: ta wojna jest niesprawiedliwa, popełniają zbrodnię przeciwko ludności cywilnej, chyba ich #!$%@?ło że wykonują takie rozkazy i w imię czego?
Ukraińcy pokazywali porzucony ruski
pezeciez kazdy myslacy czlowiek dobrze wie ze prawy sektor to nie sa żadni banderowcy a flagi czarno czerwone to kolory antify, natomiast swastyki z pulku AZOW to hinduski symbol szczescia.


@Lelek88: No, a u nas też znajdziesz prawackich śmieci wychwalających zbrodniarza Burego. To nie znaczy, że każdy Polak taki jest.
@Filipterka25: ale te oddzialy fanatyczne zawsze najlepiej sprawdzaja sie w walce. Zobacz jakie sukcesy odnosili Banderowcy w 2014 roku jak bili sie do ostatniej kropli krwi. To samo Tygrysy Arkana 20 lat temu w bylej Jugoslawi. Mozesz sie smiac ze prawackie smiecie tyle ze historia nie raz pokazala ze w razie wojny oni przynajmniej nie sraja po gaciach bo sa od mlodych lat obyci w ulicznych bitkach i maja inny poziom
To samo Tygrysy Arkana 20 lat temu w bylej Jugoslawi.


@Lelek88: No, kolejni "bohatyrzy" którzy głownie mordowali cywili.

Zobacz jakie sukcesy odnosili Banderowcy w 2014 roku jak bili sie do ostatniej kropli krwi.


@Lelek88: Wyjątek potwierdzający regułę - bandyterka nadaja się do bandyckich zadań, nie do wojny.

Największą wartość przedstawia klasa średnia - mają do stracenia w razie porażki wygodne życie, a nie zapchlone nory jak sebik.
@Filipterka25: Smiejesz sie ze bandyterka a myslisz ze wojna jest honorowa? bandyta cie zabije predzej i bedzie mial to gdzies. Wojne zawsze wygrywali ci co mieli gdzies takie myslenie jak twoje. Ruscy wygrali 2 wojne swiatowa a to byly miliony bandytow i dziczy. Tu nie wazne czy ktos jest bohaterem czy nie, tylko czy wygra czy nie. Ty bohatersko zginiesz bo jakis bandyta neonazista cie zabije i kto wygrywa to starcie?
W wojnie nie wygrywa sie bohaterstwem tylko nieczystymi bandyckimi zagraniami.


@Lelek88: Jak się walczy z inną dziczą o podział dzielni, kto gdzie wymusza haracze to może.

USA jednak zwycięża przewaga technologiczną i budową lokalną przewagą liczbową, nie hordą ludzkiego miecia idącego na uraaa.

A sam arkan byl najbogatsza osoba w tamtych rejonach i cieszyl sie popularnoscia ze nawet jego slub pokazywano w TV.


@Lelek88: Nie chcę brzmieć jak szowinista, ale
@Filipterka25: USA wygra z Chinami?? Cos mi sie nie wydaje. Juz zaczynaja przegrywac technologicznie. I wlasnie horda ludzi idacych na uraa wygra bo sie nie zastanawiaja i nie boja. A chinczycy maja to gdzies. Zreszta sojusz Rosja+Chiny jest mocniejszy niz USA. Serbia to narod budzacy obrzydzenie bo ty tak uwazasz?? Haha. Dla mnie ukraincy to narod budzacy obrzydzenie co widac po tych brudasach mieszkajacych w Polsce. I nie brzmie jak szowinista
Serbia to narod budzacy obrzydzenie bo ty tak uwazasz??


@Lelek88: Ponieważ jest to karłowaty naród napadający prawie wszystkich sąsiadów, takie mały puntinki.

. Dla mnie ukraincy to narod budzacy obrzydzenie co widac po tych brudasach mieszkajacych w Polsce. I nie brzmie jak szowinista stwierdzam fakty wiekszosc to widzi osob ktore mialy doczynienia z ukrami ze to brudasy sa, nawef kobiety maja na bakier z higiena.


@Lelek88: To srmód twojej niedomytej
@Filipterka25: ojoj obrazilem kolege saszke xd. No wiem wiem juz nie placz jestescie zakompleksionymi ludzmi, ale nie bez powodu przeciez macie miano najbiedniejszego "kraju" w Europie to zobowiazuje xd PS. No wlasnie Serbia to narod czego nie mozna powiedziec o Ukrainie.
@Filipterka25: po takich szlachcicach to moj dziadek wchodzil na konia. Ale ok jak ci tak dobrze leczyc kompleksy i wypisywac swoje urojenia na necie to pisz xdd napisz tez ze pochodzisz z rodziny królewskiej jak zrobi to dobrze twojej schizofrenii. XD tylko musisz pamietac ze to co sobie wymyślisz i uroisz nie staje sie prawda.
@dominowiak i właśnie dlatego należy ich wspierać wszelakimi środkami by w końcu znalazło się coś, co będzie w stanie przyćmić te banderowskie bajki i wytrącić z ręki oręż ruskim, szczujacym na siebie wzajemnie Polaków i Ukraincow komendą "wołyń!".
@dominowiak: Czytałem że na Ukrainei nie ma innej znaczącej siły politycznej niż banderowcy - czyli to banderowcy musieliby zerwać z mitem bandery i utworzyć nowy mit "walki wyzwoleńczej 2022"

W sumie wystarczyłoby gdyby jednoznacznie potępili zbrodnie UPA względem Polski, Białorusi, Słowacji, Ruminii i byłoby równo
Czytałem że na Ukrainei nie ma innej znaczącej siły politycznej niż banderowcy


@Phallusimpudicus: nei znam się specjalnie na scenie politycznej Ukrainy, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć. A moga to być też "informacje" puszczane w świat przez ludzi nieprzychylnych Ukrainie.
Ale to nie ważne w tym momencie.
Cała reszta tego co piszesz to się zgadzam.