Wpis z mikrobloga

Co wy z tymi flarami. Chyba logiczne jest że samolot nad celem jest namierzany przez wyrzutnie pplot, musi odpalać flary w momencie ataku
  • Odpowiedz
@Zielony_Ogr: widzę, że też siedzisz na kanale Nexta? :-) Ja wczoraj czytałem tam chyba każdą informację, ale dzisiaj muszę się już skupić na pracy, więc nie mam za bardzo czasu. Ale tych wiadomości tam są dziesiątki, praktycznie co kilka minut nowe świeże informacje.
  • Odpowiedz
@Michal0173: Jeśli to prawda to od wczoraj okazuje się, że ruska armia to papierowy tygrys. Ma liczby, ale nie ma jakości i morale. Nie powinniśmy tak się jej bać jak do tej pory.
  • Odpowiedz
@kab_anos: Też jestem pozytywnie zaskoczony, myślałem że po 2 dniach Kijów będzie zajęty, a działania Ukrainy przeniosą się na partyzantkę. Wiem, że jest dezinformacja, ale tak grubego tematu jak zajęcie stolicy nie dałoby się zatuszować.
  • Odpowiedz
o były raczej jednostki elitarne, a nie "zwykli" spadochroniarze i bardzo #!$%@? dobrze bo jak dotrze do tego ruskiego zakutego łba, ze rosja pozwolila wybic swoja jednostke elitarna to moze sie niektórym oczy otworzą ze sa tylko miesem armatnim


@Zielony_Ogr: 11 powietrzno-desantowa ja też myślałem że to specnaz a to taka polska kawaleria powietrzna.
https://www.reddit.com/r/CombatFootage/comments/t0qqx5/video_from_ukrainian_mod_of_two_russian_soldiers/
  • Odpowiedz
Przecież taka akcja powinna być rozpracowana w detalach, a nie "lecicie na ćwiczenia" bez znajomości terenu.

@Pan_Buk: Od kiedy szeregowemu trepowi zdradza się plany działań wojskowych armii, zwłaszcza w kontekście przygotowywanej inwazji na inny kraj? Dowództwo jest od wydawania rozkazów, a żołnierz ma je wypełniać.
  • Odpowiedz
Starajcie się pisać precyzyjniej i zamiast ruscy, kacapy czy inne takie ... starajcie się używać ROSYJSKIE WOJSKA PUTINA aby rozdzielić wojsko od cywili rosyjskich którzy nie zgadzają się na wojnę i wstyd im za Putina. Chodzi o to aby nie tworzyć konfliktu i agresji między Polakami, a Rosjanami którzy chcą pokoju i np. mieszkają w Polsce.
Ja bardzo bym nie chciał aby za kilka dni pojawiły się tu informacje o Rosjanach pobitych
  • Odpowiedz
@Miszkurka2000: Postaram się pisać precyzyjnie: #!$%@?ć ruskich kacapów, co od dziesięcioleci nie potrafią się postawić i wolą żyć w biedzie srając w sławojkach i jednocześnie pałować korwina po hełmie ciesząc się - JAKĄ TO NIE SĄ POTĘGĄ. Ha tfu na ruskich, skończyło się oddzielanie dobrych od złych. Skoro to ludzkie ścierwo traktuje nas jak wrogów, to dlaczego my mamy po tylu latach mydlenia oczu dalej próbować dawać im przykład? Ha tfu,
  • Odpowiedz