Wpis z mikrobloga

W Europie rozpoczęła się wojna, światowe giełdy dostają w dupę, nasz "narodowy czempion" Orlen spadł dzisiaj o 8%.
W takich oto okolicznościach @multiwitamina woła mnie do wpisu, w którym oczywiście nie mogę odpowiedzieć, bo łeb mnie zablokował i pyta się, że jak to, Cardano nie rośnie? xD

Czaicie, miesiąc temu napisałem, że hoduję trochę Cardano, bo projekt mi się podoba, a koleś do dziś o mnie pamięta i odczuwa satysfakcję, że jednak Cardano spadło xD W życiu nie sądziłem, że mogę być tak ważny dla obcego człowieka xD

#kryptowaluty #gielda #inwestycje
Pobierz
źródło: comment_1645743153ax3tHyBCgQgBB9tTWW9b1P.jpg
  • 21
@ForTheEvulz: Kiśnie z ciebie bo to scam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ten mem odnosi się do zawiści z jebnięcia BTC. Scamy zawsze padają. Widać że nie ogarniasz wklejając to do cardano i @multiwitamina. Scam pokazał ci gdzie twoje miejsce. I założe się że jak największy noob się zapakowałeś jakoś na pompie chyba w okolicach sierpnia? Pamiętam, bo widziałem że jak to spompiły nooby do top3 cmc
@ForTheEvulz: Ale poważnie. On się nie cieszy, tylko nabija. Tacy jak wy nigdy nie słuchają. Temat przerabiany setki razy. Myślisz że on czekał na to jebnięcie, albo brał pod uwagę że nie nastąpi? Nie, to było pewne. Po prostu mu się przypomniało to sobie wyszydził z ulicy, która nigdy nie słucha, jest najmądrzejsza i się pakuje w idiotyczne scamy :D

Co ci się podoba w "projekcie" cardano? Nic, #!$%@? wiesz na
@ForTheEvulz: To zawsze wygląda tak:

1. Przyłazi noob i się pakuje w jakiś kompletny scam.
2. Bitcoiniarz to widzi stara się mu wytłumaczyć że źle robisz, bo nasłuchałeś się jakiegoś naganiactwa i stracisz jak to kupisz.
3. Noob nie słucha, cwaniakuje.
4. Scam leci na pysk - bitcoiniarz miał rację.
5. Noob nienawidzi Bitcoiniarza, mimo że ten mu przecież dobrze doradzał. Przyłazi i się na niego #!$%@? i traktuje jak jedynego
@andrzeju1: Ale ja napisałem prawdę. Zawsze za dobre intencje dostawaliśmy po dupach. I gdzie zawiść? My nie chcemy żeby tracili, tylko odwrotnie. To oni nie słuchają. Widzisz, nawet teraz na nas koncentrujecie nienawiść. A OP doskonale wie że w żadnym momencie się nie pomyliłem. I #!$%@?. I tak my są ci źli, jak mówiłem. Winni że scam okazał się scamem :/
Więc muszę...


@multiwitamina: Rozumiem, musisz bo się udusisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

szkodnikami jak Ty


No patrz, a ten drugi łeb, z którym się niby zgadzasz, dziękował mi za pieniądze :D

i pokazywać, że zawsze tracicie pieniądze.


I co, pokazałeś już? xD
później poszukam na chatcie czy to przypadkiem dzięki tobie nie shorciłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Opposition_Fuhrer: Fakt, że dalej ze mną gadasz i nawet czegoś będziesz dla mnie szukał, jest lepszym dowodem na to, że jesteś niezrównoważonym emocjonalnie dzieckiem, lub gorzej - dorosłym facetem o mentalności dziecka, niż twoje zabawne wysrywy o shortowaniu, shitcoinach, frajerach itd. :D

Swoją drogą, jeśli chcesz, żebym ci dalej odpisywał, musisz wymyślić