Wpis z mikrobloga

Jestem w 99% pewny że "dziewczyna" doprawia mi rogi i chciałbym wiedzieć jak to widzicie... Generalnod 2 miesięcy spotykam się z dziewczyną z Tindera, co najciekawsze
1)Dalej ma na profilu zdjęcia ze swoim byłym
2)No długo czekała żeby iść do łóżka...

Generalnie poruszyłem temat by skasowała fotki z byłym i zareagowała na to agresją sugerując że nie widzieli się pół roku, rozstali się w zgodzie i nie chcę żeby coś złego pomyślał.... W weekend pojechaliśmy do Zakopanego i w piątek pierwszy raz poszła ze mną do łóżka, w sobotę też gdzie wrzuciliśmy pełno relacji a w Niedziele już na siłę nie chciała...

W poniedziałek wynikła kłótnia o głupotę a od tego czasu totalnie mnie olewa, zachowuje się jakbym conajmniej ją zdradził, ignoruje mnie, nie odezwie się sama i ma ciągłe pretensje i ciągle robimy ze mnie najgorszą osobę .... We wtorek gdy mieliśmy się spotkać nagle jej coś wypadło i była poza domem i #!$%@?ła się że napisałem.Ciągnie się to do dziś, dziś piszę mi że mnie kocha chce dalej tej relacji ale no... Potem znów kilku godzinny ignor... Może wyjdę na mega stulejarza ale wydaje mi się :

-Gdy wrzuciła zdjęcia z byłym w relacji on się odezwał ...
-Przez to w niedziele zaczęła za nim tęsknić i straciła na mnie ochotę jak to typowa kobieta gdy myśli o kimś innym
-W tygodniu zaczęła się z nim spotykać dlatego mnie ignoruje wraca nocami do domu i nawet nie napiszę głupiego dobranoc bo widzi się z nim lub z kimś innym
-Robi ze mnie najgorszą osobę by źle się nie czuła z samą sobą
-No nie wierzę że dziewczyna 20 kilkuletnia przez kilka miesięcy była sama, nie była z nikim w łóżku i nagle z dnia na dzień traci libido?

Czy według was juz jestem rogaczem?

#zwiazki #zdrada #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tinder
  • 12
Jestem w 99% pewny że "dziewczyna" doprawia mi rogi i chciałbym wiedzieć jak to widzicie... Generalnod 2 miesięcy spotykam się z dziewczyną z Tindera, co najciekawsze

1)Dalej ma na profilu zdjęcia ze swoim byłym
2)No długo czekała żeby iść do łóżka...

Generalnie poruszyłem temat by skasowała fotki z byłym i zareagowała na to agresją sugerując że nie widzieli się pół roku, rozstali się w zgodzie i nie chcę żeby coś złego pomyślał....