Wpis z mikrobloga

#!$%@?ą się od tylu lat inne państwa
Iran, Czeczenia, Turcja, Syrii, Afgan... i inne państwa

Giną tysiące niewinnych osób
ŚWIAT = NIC

#!$%@?ą się między ukrainą i rosją... Co robią to od dawna bodajże od 7-8 lat...

ooojejj trzeba TERAZ nagłośnić.

Słuchajcie, ja potępiam wszystkie wojny, bo na wojnie giną niewinne osoby, ale nie dajmy się wciągnąć w tą jednostronną narrację.
W ten konflikt są zmieszane zapewne też inne państwa. I na pewno mają tym jakiś "WIĘKSZY" interes.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po prostu użyjcie trochę kreatywności, a nie papugujcie to co media wam wyplują.
Bo ludzie już ryż i makaron wykupują, a na stacjach paliw kolejki po 20 samochodów SERIO XDDD
Flashbacki jak z 2 lat temu.

Użyjcie trochę tych swoich zwojów mózgowych i poskładajcie wszystko do kupy.
Zacznijcie myśleć i może czytać książki?
Może od tego powinienem zacząć cały te wpis...

#ukraina #wojna #rosja #gownowpis #psychologia
  • 110
@Damianowski: Jesteś tylko wykopiemy pijaczkiem, masa ludzi cię już wyjaśniła ale jeszcze ja ci odpowiem. Rosja jest mocarstwem atomowym które robi co chce, narazie Ukrainie nikt nie pomaga bo jest poza NATO i na tym polega dramat tego narodu. Ale jezeli Putinowi #!$%@? jeszcze bardziej i zaatakuje jakiś kraj NATO, to wtedy po raz kolejny nasz fragment Europy zamienia się w pole bitwy pomiędzy mocarstwami. Dziś kompromitujesz się na wykopie, a
@Damianowski: ale hejtu wyłapałeś xD ja sie zastanawiam, czy nie ma czegoś na rzeczy w tym, że za agresora uważa się Putina i cała narracja kręci się wokół tego, że oszalał itp. itd. i czy nagle nie okaże się, że Putina odsunie się od władzy, twierdząc, że już wszystko jest git, i Rosja jest czysta, bo przecież wszystkiemu winny był Putin, no ale pożyjemy, zobaczymy
@Damianowski: Myślałem, że jesteś mądrzejszy. Może to alkohol wypalił ci ostatnie białe szare komórki. Nie pozdrawiam i mam nadzieję, że Cię nigdy nie spotkam, bo raczej byś się cieszył jakbym ci najechał na gębę jak ruski na Ukrainę.