Wpis z mikrobloga

@noxchi: Emocje emocjami, w takich sytuacjach, jak ta zawsze będą. Jednak zanim coś rozpowszechnisz w sieci staraj się jak najdokładniej weryfikować informacje, bo o fake info teraz nietrudno, a jest to duży problem w dobie szumu informacyjnego. Nie mówię, że zrobiłaś to celowo, ale pamiętaj, że zanim emocje wezmą górę staraj się analizować i weryfikować zdjęcia/filmy/wpisy, które chcesz komuś udostępnić, by upewnić się, że powielasz prawdę.
  • Odpowiedz
wszyscy teraz tacy mądrzy, że to tylko flary, a dziewczyna która nie ma pojęcia sra w portki :(


@Tomo_BiF: dlatego tak ważne jest szkolenie zaznajamiające z armią, poznanie podstawowych zasad działania sprzętu, technologii militarnej i broni, powtarzane co kilka lat. Żeby w razie czego nie srać w portki w sytuacji w której srać się nie powinno, w takiej sytuacji jakiej dzisiaj znaleźli się Ukraińcy potrzebne jest najtrzeźwiejsze myślenie i możliwie
  • Odpowiedz
Dziękuję wam wszystkim za wyjaśnienie i przepraszam za wprowadzenie w błąd!


@noxchi: nie sądzę żebyś specjalnie wprowadziła w błąd, nagranie pokazuje przerażenie ludności cywilnej która zakłada że to groźne zjawisko i z jej perspektywy fakty wiele nie zmieniają, a ty tylko cytujesz to co mówi.

Nagranie tak czy inaczej jest wartościowe i bardzo przykre, a wyzywanie tylko dlatego że ktoś nie wie że to flary jest naprawdę słabym zachowaniem. W
  • Odpowiedz
@noxchi: HURDUR TO SOM FALRY!!!!!!!!!!!!!!!!!11111111OENOEOENEOENEONOEOEN!!!!

szkoda, że cywile widzący lecące nad wsią lecące helikoptery które #!$%@?ą czymś w budynki nie są tacy mądrzy, jak #!$%@? wykopki militaryści spece od uzbrojenia.
  • Odpowiedz
dokładnie o to mi chodziło. Nieumyślnie wprowadziłam w błąd zakładając, tak jak dziewczyna na filmie, że jest to ostrzał. Przede wszystkim chciałam pokazać cierpienie zwykłych ludzi. Ich strach, niepewność. Ale teraz w komentarzach mnie zjadają przez te flary właśnie. Na tym filmie może i nie ma ostrzału, ale jest masa innych filmów na których ostrzały są przeprowadzane.


Typowa różowa. Zamiast myśleć racjonalnie to kierują Tobą emocje. Usuń wpis i nie siej dezinformacji.
  • Odpowiedz
@fingolfin12 no i po co mnie wyzywasz? można napisać to samo w normalny sposób, bez obrażania


@noxchi większość ludzi podchodzi emocjonalnie do tej wojny, bo jest ona bardzo blisko nas. Wiesz jak teraz będzie w internecie, wojna informacyjna na całego. Źle gość zrobil, że cię wyzwał, ale się cieszę, że nikt nie wyzywał cię od ruskich onuc ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz