Wpis z mikrobloga

@m-wjeczur: jak ty przypisujesz innym swoje cechy ktorych sie wstydzisz co w psychologii nazywa sie PROJEKCJA to nie znaczy ze kazdy jest takim nieudacznikiem, to tylko twoje mechanizm obronny a to sie leczy bo wlasnie prowadzi do frustracji ktora widac w twojej wypowiedzi. Skoro nie znajac mnie wiesz niby ile zarabiam i gdzie pracuje to oznacza tylko ze przypisujesz do innych swoje porazki zyciowie i swoje zycie. Zostalo to juz dawno
źródło: comment_16457105770LkxcW4J3qn9YKgyr8vfsf.jpg
@Lelek88: Człowieku, spójrz jak Ty się wypowiadasz - przecież to już jest blisko analfabetyzmu. Projekcje uprawiasz Ty. Nie znasz realiów, pobieżnie czytasz jakieś statystyki z dupy i wyciągasz błędne wnioski - to jest wręcz definicja biedy intelektualnej (a często idzie z nią w parze bieda finansowa).

Po prostu, jesteś kretynem - to akurat nie jest aż taki problem (wielu ludzi jest, bez obaw), ale poza intelektualnymi brakami to niestety onuce Ci
@m-wjeczur: ja komus xos zarzucam wiec powiedz mi co? To ze nie znajac kogos ukladasz mu urojony w swojej glowie zyciorys? To fakt nie uzywaj slow ktorych znaczenia nie znasz. A skoro nie masz argumentow i czepiasz sie pisowni to przypominam ze blad w pismie nie zmienia sensu wypowiedzi. Nie odpowiesz bo nie masz argumentow i zostales zjedzony przeze mnie i wydalony wiec uciekasz dzieciaczku z zaslonietymi uszami i oczami i