Wpis z mikrobloga

@dexterpol: Na pewno wiekszy komfort mieszkać samemu. Jak sobie posprzątasz tak masz. I zawsze wolna łazienka. Nie musisz się pytac czy możesz zrobić małą domówkę. Same plusy.
@dexterpol: myślę że nie warto, jestem w dokładnie identycznej sytuacji :) no chyba że mieszkasz w jednym pokoju to po prostu zmieniłbym na na własny pokój np. w max 2 pokojowym mieszkaniu - tak jest spoko :) Tym bardziej że mieć jakąś tam drugą osobę czasem warto w mieszkaniu, od żelazka po brak kluczy, po to że czasem srajtaśmy Ci zabraknie
@dexterpol 6k to dużo kasy. Bierz kawalerkę i się nie zastanawiaj. W Krakowie wynajem ze wszystkim ładnej kawalerki to około 1700 zł. Ładny pojedynczy pokój to 1100 zł. I tak dużo kasy Ci zostanie, a komfort nieporównywalnie większy.
@dexterpol niby tak. Znaczy zależy od Ciebie, jak nie przeszkadza Ci mieszkanie z kimś, nie czujesz dyskomfortu, to można mieszkać z kimś. Ja już pod koniec mieszkania z kimś obcym czułem się niekomfortowo i nie wróciłbym do czegoś takiego, nawet jakbym miał jeść suchy chleb z braku kasy xd
@dexterpol: moim zdaniem jak gość jest bezkonfliktowy to warto zostać.
Określ sobie jakiś cel, że np. dozbierasz sobie X PLN i się zawijasz.
Może chociaż sobie uzbieraj na jakąś poduszkę finansowa np. 6-9 miesięcy twoich kosztów życia przy założeniu że wynajmujesz sam i potem się zawijaj.