Wpis z mikrobloga

@fraciu: są. Jak chcesz dostać raka oczu, to jest takich wiele.
A odpowiadając na pytanie: taki, który zmieści się do bagażnika i jest za (pół)darmo - używany od rodziny.
  • Odpowiedz
to wiem ale jakieś takie normalne,


A. To nie, nie ma.

gdzie ktoś polecił by poprostu produkty albo cos, czy taki wózek 3w1 się prawdzi itp


@
  • Odpowiedz
@fraciu: kupowałem kiedyś nowy wózek. Najtańszy, ale jeszcze fajny. Kosztował jakieś chore pieniądze. Przy następnym kupiłem na OLX 100x tańszy. Dobrej klasy, ale z widocznymi śladami zużycia (poobcierany, miejscami przybrudzony). 100x tańszy!
Jechałem na wakacje, to nawet go nie pakowałem, tylko na miejscu kupiłem drugi, z OLX. Gorszy, ale kurde, nie musiałem go wieźć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fraciu: ja dostałam od znajomych za Kinder niespodzianki dla ich dzieciaków wózek 3w1 Karwala. Jak szukasz używanych to oprócz OLX sprawdź też Vinted, bo tam dużo rodziców sprzedaje rzeczy. Oprócz tego na FB znajdziesz pewnie grupę typu "mamy w mieście X ogłoszenia". Jak masz zamiar jeździć po kostce granitowej (u mnie np. rynek jest nią wyłożony) to weź pod uwagę większe, pompowane kółka, bo inaczej będzie bombelkiem trząsło dość mocno.
  • Odpowiedz
@fraciu: nie ma za co. Nie ma co wydawać zbyt wiele, bo można zainwestować w lepsze rzeczy, np. bank krwi pępowinowej. Materacyk do łóżeczka powinien być nowy. W Smyku dostaniesz np. gryczano-kokosowy z pokrowcem Aloe vera
  • Odpowiedz
@fraciu: zainteresuj się planem szczepień - czy tylko wymagane refundowane, czy wymagane płatne (5w1, 6w1) i jeśli macie zamiar wysłać dziecko szybko do żłobka, to płatne przeciw meningokokom. Warto aby różowa poszła do szkoły rodzenia tam gdzie planuje rodzić, jeśli dany szpital takie zajęcia organizuje. Zobaczy porodówkę, oswoi się nieco. Chyba ze względu na covid zajęcia w parach są nadal niemożliwe.
  • Odpowiedz
@fraciu: na pewno nie znajdziesz takowego na wykopie. Moja żona jak jeszcze była w ciąży dodała się do grupy na FB na przykład "czerwcowe mamuśki". I tak ta grupa żyje dalej choć minęły już 2 lata, po prostu kobiety w tej grupie zmagają się często z podobnymi problemami. Na bank jest podobna grupa dla dzieci urodzonych w tym roku, spróbuj "czerwcowe mamuśki 2022" - czyli kiedy twoja kobieta rodzi.
Raka
  • Odpowiedz
@fraciu: warto sobie zainstalować aplikację Rossmann i dołączyć do klubu rossnę, bo wtedy ma się zniżki na sporo produktów dla dzieci. Teraz np. olejek Mustela jest za 40zł, chusteczki Babydream 4x80szt za 14,50, a pieluchy fun&fit są stale w promocji. Od 200zł jest darmowa dostawa pod dom kurierem. Z pieluch to sami metodą prób i błędów znajdziecie swoich ulubieńców. Z takich mniej znanych warto zwrócić uwagę na Bella Happy, no
  • Odpowiedz