Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój ojciec pływa na statkach odkąd pamiętam. Kontrakty ma długie bo nie ma go około 5 miesięcy a potem wraca na 2. Hajs jest ale od pewnego czasu mojej matce zaczęło #!$%@?ć. Kupiła już 3 mieszkania pod wynajem pod niewiedzą ojca i dodatkowo jedno o którym wie. Widać gołym okiem, że od dawna sie nie kochają, ojciec kiedyś #!$%@? (xD) gadał mi coś o rozwodzie. W tym roku na święta ojciec był w pracy, reszta rodziny za granicą lub zbyt daleko. Święta przypadło mi spędzić z koleżanką matki oraz jej "kolegą". Od około 2-3 lat do owego "kolegi" matka wyjeżdża praktycznie ciągle gdy tylko ojca nie ma w domu, podejrzenia moje są wiadome. Co najgorsze matka coraz mniej się z tym ukrywa i jest coraz bardziej perfidna. Szkoda mi ojca bo ciężko pracuje a nie zdaje sobie sprawy z tego co tu sie #!$%@? pod jego nieobecność. Koleś potrafi u nas nocować pare dni z rzędu. Od jakiegoś czasu zbieram się żeby powiedzieć to wszystko ojcu ale teraz wyszła nowa sprawa - matka chce mi kupić mieszkanie, oczywiście w tajemnicy przed ojcem. Chce mu powiedzieć dopiero przed samą moją wyprowadzką XD Mówiłem jej już setki razy że to #!$%@? pomysł ale "ona bierze to na siebie". Odnoszę wrażenie, że próbuje kupić moje milczenie. Co robić w takiej sytuacji? Powiedzieć ojcu o domniemanej zdradzie i mieszkaniach? Jestem niemal pewny że mieszkanie pójdzie pod wynajem i będzie ogromna awantura jeżeli coś powiem ale cała sytuacja zaczyna mnie już niesamowicie #!$%@?ć, ojciec jest non stop oszukiwany a ona potrafi z tym chłopem jeździć na herbatki do swojej mamy (mojej babci).

#anonimowemirkowyznania #zwiazki #pytanie #rozowepaski #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #621586af35706f4419860e0a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Mów teraz, ale wykmiń z ojcem jak to zrobić, żeby nie wyszło, że wie od ciebie. Wróbcie w to babcie (jego teściową) xD
Niech z nią pogada przez telefon i wypyta. Nawet jak nic się nie dowie to może naściemniać, że wie od babci. Co babcia zrobi? Powie, że nie? Nawet jeśli to xDDD, bo nikt jej nie uwierzy.

Może też zadzwonić do żony, gdy mu powiesz, że jest z
@AnonimoweMirkoWyznania Matka chce cię przekupić cudzą kasą, żebyś siedział cicho xDDD Co za urwisko. Musisz jakiś plan wymyślić, żeby ojciec się o tym dowiedział i żeby nie było, że od ciebie. Jak mu wprost powiesz, to pewnie ze #!$%@? palnie matce, że wie od ciebie. Ktoś sprzedał dobry patent, żebyś do jego mamy poszedł i z nią coś wymyślił. Chyba, że nie mieszkasz z matką i nie polegasz na rodzicach finansowo, wtedy