Wpis z mikrobloga

@lemek123: yyyyyy czy ty odróżniasz kwestie ustalenia opieki nad dzieckiem od odebrania praw rodzicielskich? XD


@powaznyczlowiek: Jak najbardziej, do 2015 roku gdy matka nie zgadzała się na porozumienie sąd miał obowiązek ograniczenia ojcu władzy rodzicielskiej do jakiś marginalnych kwestii (czyli w praktyce odebrania). Od tamtego roku sąd nie powinien tego robić, ale podobno jeszcze często się zdarza.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lemek123: czy ty odróżniasz ograniczenie praw rodzicielskich od ich odebrania (nie "w praktyce odebrania")? XD

Ja #!$%@? musisz być już cały spocony po twojej stronie monitora po tym wszystkim co tu wypisujesz XDD
ogranicza się prawa rodzicielskie w momencie


@Kundzia999: Być może to dlatego matki sabotują te czynności, żeby przekonać sąd że nie mogą dojść do porozumienia z ojcem. W takim razie nie ma innego wyjścia jak tylko powierzyć tę władzę im samym, może wtedy przestaną.

tak jestem racjonalna jak większość ludzi tutaj dlatego, że pedagogika jest feministyczna xD


@Kundzia999: Gdzie tu racjonalność? Dlaczego ty bronisz kobietę to wiadomo. A jeśli chodzi o
@powaznyczlowiek: > czy ty odróżniasz ograniczenie praw rodzicielskich od ich odebrania (nie "w praktyce odebrania")? XD

@powaznyczlowiek: Formalnie owszem, to są zupełnie różne instytucje. Mam nadzieję, że to pocieszy tych ojców.
No fakt, trochę mi gorąco dzisiaj, chyba za mocno kaloryfery odkręciłem, miło że się troszczysz.
@Kundzia999 Owszem mogło być tak, że walnięta matka odcięła ojca od dziecka na każdy możliwy sposób i chłop nie wytrzymał psychicznie ale czemu od razu zakładać, że tak musiało być, a same tagi dokładnie to nasuwają?

@Kundzia999 kobiety przy rozwodzie dostają takiej #!$%@?, że nic się dla nich nie liczy tylko #!$%@? byłemu, dziecko cierpi? Ale matka też cierpi czyli trzeba #!$%@? facetowi. Kobiety przy rozwodach stają totalnie samolubnymi istotami (wiadomo, że
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niemagiczny: rozumiem, że kolega się urwał z choinki i cen prądu, ubrań czy jedzenia nie zna? Nigdzie nie ma napisane, że kobieta nie pracuje, a wyobraź sobie, że mając dziecko 7 letnie nie zostawisz go sobie radośnie w domu idąc do pracy, a świetlicę są otwarte do 17 od poniedziałku do piątku, co nieco ogranicza możliwość pracy np na zmiany.


@Kundzia999: A to ceny prądu i ubrań dla kobiet są
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kundzia999: To trzeba było nie robić dzieci. Nie kumam tego wiecznego biadolenia. W Polsce nie rozróżnia się jeszcze cen w sklepach ze względu na płeć, sympatie polityczne czy stopień zamożności. Skoro coś jest dla ciebie za drogie, to obniż oczekiwania lub zarabiaj więcej.
@RzecznikPrawMezczyzn heh wkurzyłem się na nazywanie kobiety od razu p0lka a później spojrzałem kto to wrzuca. Robicie strasznie złą prasę swoim wszystkim innym działaniom. Nie każda polka jest jak że stereotypów na wykopie. Typ mial odebrane prawa rodzicielskie. Normalne że matka dziecka chce sprawdzić czy po samobójstwie jakieś pieniądze się dziecku należą. Gdyby byli małżeństwem to też po śmierci nie może się zgłosić do ubezpieczyciela po wypłatę odszkodowania?