Wpis z mikrobloga

@spiewpralce: Trzeba mieć trochę taktu w końcu raz się ma tylko taką przygodę. Ładnie w niej wygląda? Do pierwszego prania.....Może jeszcze stwierdzisz, że ładnie wygląda z tymi karykaturalnie doczepianymi rzęsami i cerą zniszczoną przez śmieciowe jedzenie?:)
@bubba222: to nie moje spostrzeżenie tylko koleżanki i to jest straszna jakość, dziwi Cię kto na to zwraca uwagę? Ci co je kupują a Ty do nich nie należysz więc co w tym dziwnego?
@bubba222: No cóż świadomość tego w jakich warunkach leżą te ciuchy w biedrze i ich jakość pozwalają sądzić że nie zależy jej na czymś ekstra z okazji wejścia do programu co od razu pokazuje że jest minimalistką
@Olostro: wg mnie zbyt mocno zwracasz uwagę na ten szczegół - zgadzam się z @bubba222 i @spiewpralce - marka ubrań nie ma znaczenia - ładnie że dobrze wygląda i nie odstaje pod tym względem od innych koleżanek.
Od siebie dodam, że jak w poprzednim sezonie HP na lajwach słuchałem rozmów uczestników, którzy zapożyczali się i wyliczali ile każdy tysięcy wydał na ubrania żeby jakoś w TV wyglądać - to ja wolę
@Olostro: szczerze to nie wiedziałem ze w Biedronkach sprzedają ubrania, ale ok. To jej wybór - ten "syf" można też wyprać czy jest niespieralny? Tysiące rąk w każdym sklepie może dane ubrnanie zaliczyć - ja nie widziałem ubrań w Biedronce, a tym bardziej ludzi przymierzających / oglądających jakieś ubrania - może to jakaś nisza, która jest Ci znana. Wrzuć na luz i miłego dnia.
@bubba222: Idąc tym założeniem kupiłbyś ubranie w szmateksie, które wcześniej było w zatęchłym pleśnią magazynie , uprał i myślisz płaskoziemco że już po problemie. Zapachu i świadomości jakie to ubranie tak łatwo się nie pozbędziesz.