Wpis z mikrobloga

#skradziono #lexus #wroclaw

Skradziono nam auto.
To moj pierwszy wpis mimo wielu lat na wykopie, po raz pierwszy potrzebuje Waszej pomocy.

W poniedziałek 21.02 skradziony został nasz Lexus GS 350 - biała perła(w komentarzu postaram sie dodać linka ogłoszenie z otomoto, ponieważ auto jest wystawione na sprzedaz, tam jest wiecej zdjec). Auto z Wrocławia. Z cech charakterystycznych to auto w srodku zamiast typowego radia ma panel „a la tesla”, jest sprowadzone ze stanów. Historia jest długa i pogmatwana, a my tyle co wróciliśmy z policji, ale dodaje ten wpis, bo a nóż ktoś zobaczy je porzucone na poboczu bądź zauważy na drodze?
Pobierz raszanatasza - #skradziono #lexus #wroclaw

Skradziono nam auto.
To moj pierwszy w...
źródło: comment_1645578376nxFD8YuKgOeo4osMsFdlYL.jpg
  • 105
@zolcix: no to nie jest tak źle. Ja mam podobnego Lexusa co OP. Tylko trzy towarzystwa ubezpieczają takie stare auta (2006 rocznik) pod AC, najtańsze dało składkę prawie 4k zł przy wycenie niższej od wartości zakupu o 7k zł (wycena 28k zł, zakup rok temu 35k zł), a i tak słabe są warunki (naprawa na zamiennikach).
@cofko: najzabawniejsze jest to że ja kupiłem ponad 3 lata temu za ok. 14k, przez te wszystkie lata w wycenach miałem zawsze grubo powyżej 15k

Warunków też nie mam jakichś mega zajebistych, ale mam głównie dla spokoju ducha jakby ktoś się połasił, żebym nie został z niczym.
Jaki związek ma kradzież konta steam z tym że #!$%@? opowi jakiegoś 15 letniego lexusa XD Masz coś nie tak pod deklem czy jak?


@DirtyS: taka, że konto steam jest nic nie warte, nie jest nawet przedmiotem - jak ty kradniesz film to spoko, jak tobie ukradli grę to płacz, a jak typowi ukradli samochód to beka z niego, bo auto ma 14 lat. No geniusz intelektu z ciebie xD
@cofko: na pewno duże znaczenie ma pojemność silnika i marka. Stary japoniec z dużym silnikiem, w oczach ubezpieczalni pewnie nie wygląda to za dobrze. Ja mam 2 litrowego saaba, z tego co gadałem z ludźmi to większość ma zawyżone wyceny.