Wpis z mikrobloga

#skradziono #lexus #wroclaw

Skradziono nam auto.
To moj pierwszy wpis mimo wielu lat na wykopie, po raz pierwszy potrzebuje Waszej pomocy.

W poniedziałek 21.02 skradziony został nasz Lexus GS 350 - biała perła(w komentarzu postaram sie dodać linka ogłoszenie z otomoto, ponieważ auto jest wystawione na sprzedaz, tam jest wiecej zdjec). Auto z Wrocławia. Z cech charakterystycznych to auto w srodku zamiast typowego radia ma panel „a la tesla”, jest sprowadzone ze stanów. Historia jest długa i pogmatwana, a my tyle co wróciliśmy z policji, ale dodaje ten wpis, bo a nóż ktoś zobaczy je porzucone na poboczu bądź zauważy na drodze?
raszanatasza - #skradziono #lexus #wroclaw

Skradziono nam auto.
To moj pierwszy w...

źródło: comment_1645578376nxFD8YuKgOeo4osMsFdlYL.jpg

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WolfSky: mamy podejrzanego, mamy nawet jego auto (Toyota CHR o numerze rejestracyjnym DBL 4MJ2) - zostało to zgłoszone na policje, ale niestety wyglada to na podrobione tablice/ podrabane z innego auta… ale dzieki za sugestie!!!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@DirtyS: Też tak pomyślałem, jeszcze jak gs w hybrydzie to tak bo tam Inverter są dosyć drogie. Jednak czasami kradną jakieś starsze auta, tak wydaję się bez jakiegoś celu zarobkowego.
  • Odpowiedz
@Mam-na-imie-Porucznik: przykra sprawa mi w maju ukradli spod bloku forda couriera 2015 r. Przykro słyszeć bo polska policja to dno, sam go szukałem po częściach na olx, znalazłem dwa fragmenty karoserii leżą na parkingu policyjnym, po wichurach całe poniszczone jakiś małolat oskarżony i tyle nic i tak nie dostanę
  • Odpowiedz