Wpis z mikrobloga

#skradziono #lexus #wroclaw

Skradziono nam auto.
To moj pierwszy wpis mimo wielu lat na wykopie, po raz pierwszy potrzebuje Waszej pomocy.

W poniedziałek 21.02 skradziony został nasz Lexus GS 350 - biała perła(w komentarzu postaram sie dodać linka ogłoszenie z otomoto, ponieważ auto jest wystawione na sprzedaz, tam jest wiecej zdjec). Auto z Wrocławia. Z cech charakterystycznych to auto w srodku zamiast typowego radia ma panel „a la tesla”, jest sprowadzone ze stanów. Historia jest długa i pogmatwana, a my tyle co wróciliśmy z policji, ale dodaje ten wpis, bo a nóż ktoś zobaczy je porzucone na poboczu bądź zauważy na drodze?
raszanatasza - #skradziono #lexus #wroclaw

Skradziono nam auto.
To moj pierwszy w...

źródło: comment_1645578376nxFD8YuKgOeo4osMsFdlYL.jpg

Pobierz
  • 105
@PDCCH: To nie jest oryginalny panel Lexusa, tylko czesc pasujaca do kilku modeli roznych aut. Ale generalnie zamawiasz online > wyciagasz swoje radio > podlaczasz to i smiga. Jest z tym troche zabawy z elektryka i kabelkami, ale da sie ogarnac pod domem.
@raszanatasza: No wlasnie ta ostatnia czesc mnie ciekawi, skad soft i jak to jest ogarniete ze sie toto integruje np ze sterowaniem klima. To juz jest gotowiec czy jakus development jest potrzebny?
@raszanatasza: No ja wiem ze przesrane ale taka rzeczywistosc. Auto za taka kase ktorego nie da sie ubezpieczyc od kradziezy (a jak wiemy niestety kradna caly czas samochody) to generalnie klopot.
Chyba ze ktos zarabia te powiedzmy 20k i taka przyjemnosc to 2 pensje to moze i nie bedzie go az tak bolec.

Ja mam samochod za rownowartosc dwoch pensji i jezdzi. Jak mi go ktos ukradnie albo obije to sie
@raszanatasza: nie ubezpieczać od kradzieży auta wartego 45k, nigdy tego nie zrozumiem. Ja swojego wartego 20k mam ubezpieczonego. Najpierw miałem mini AC, potem po kilku latach ubezpieczalnia dała mi taką ofertę że pełne AC było niewiele droższe od samego OC z zeszłego roku.

Z pewnością za 3,5l silnik byłoby znaczenie więcej ale i tak, w perspektywie wartości auta na pewno byłoby warto.