Wpis z mikrobloga

Niebieski chce kupić motocykl. Nie podoba mi się ten koncept ale to dorosły myślący człowiek i jeśli to mu się marzy, to chciałabym żeby jeździł w czymś, co jakoś zwiększy jego szanse na przerwanie. Kask ma, pytam o jakiś kombinezon or sth. Wiadomo, że musi to przymierzyć ale chciałabym wziąć to na siebie. Macie coś do polecenia? #motocykle
  • 24
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@borzeczka: inaczej, zależy ile chcesz wydać. Shima i rebelhorn robią też fajne tylko tańsze.
Kolejna półka to np RST
Są też bardzo znane marki w budżecie do 2500zl ale ich produkty są kiepskie
@bocznica: czemu się tak zesrałeś na wstępie? To kiepski początek dialogu, ale odpowiem ci. Wie na czym chce jeździć, umie jeździć, jeździł sporo lat. Nie wie jaki chce strój i najlepiej żeby spadł na niego z nieba. Nie kupuję mu ubrań w sklepach które są tobie znane, natomiast zawsze mu towarzyszę podczas zakupów ubrań/butów, bo to pod tym względem strasznie niezdecydowana baba.
@borzeczka: nie zachowuj się jak typowa baba, ochłoń i przeczytaj na spokojnie co napisałem. I co ty napisałaś przy okazji.
DOROSŁY (jak mniemam) facet, jeżdżący już wiele lat motocyklami (wg. ciebie) chce teraz kupić Afrę i TO TY MASZ MU WYBRAĆ STRÓJ. I to TY zrobisz to dużo lepiej, chociaż nie masz bladego pojęcia i pytasz wykopków co kupić, niż on, z doświadczeniem?
To jest po prostu śmieszne i tyle.
@borzeczka: zastanawiam się jakbyś zareagowała jakbym zapytał na wykopie kobiet, jaki strój kąpielowy wybrać swojej babie, bo chociaż moja ma wieloletnie doświadczenie w chodzeniu na basen i plażę, jako kobieta interesuje się trochę modą, ma pojęcia o materiałach i fasonach, ale jednak lepiej żebym to ja wybrał ten strój (na podstawie opinii wykopków) BO TAK.

A teraz posłuchaj mnie uważnie: jeden strój to i tak za mało. No ale poza tym
@borzeczka: bocznica zaczął od niemiłych komentarzy, ale zasadniczo ma sporo racji. Jak chłop już parę lat doświadczenia z motocyklami ma, to powinien się orientować choć z grubsza w tym co jest na rynku, pewnie ma już trochę szpeju i jakieś swoje upodobania. Dobór sprzętu to też mocno indywidualna sprawa, możesz się naczytać recenzji, a potem się okazuje, że np polecane przez kolegę rękawice nie pasują, bo jeden producent szyje trochę węższe
@HetmanPolnyKoronny: mój niebieski nie dba o takie rzeczy, jego strój to ulubiona bluza i jeansy, bo jak mi zakomunikował „grunt żeby głowa była bezpieczna” xdd nie zamierzam zostać znawcą tematu, ale zależy mi na tym, żeby najpierw dowiedzieć się, jakie akcesoria są warte uwagi a potem zaprowadzić go do miejsca, w którym takowe występują. Całą historię z dopasowaniem odpowiednich rękawic, nakolanników czy cokolwiek zostawiam już jemu.