Wpis z mikrobloga

@krowi_placek: Przesłuchałem tego newbeatowego miksa ale nie słyszę tam żadnego belgijskiego sampla którego miałem przywłaszczyć. W numerze "Feel The Emphasis" słychać podkręcony loop z numeru "Ooops Up" germańskiego Snap, charakterystyczny okrzyk wykorzystany na drugim singlu holenderskiego 2 Unlimited, organowy stab z nagrania "Overdose" grupy Casseopaya zza Odry, spinback podwędzony z "Do The Rave Stomp" argentyńskiego didżeja Dero, rejwowy stab z singla "Vamonos!" hiszpańskiego Tridimensional i odwrócony crash cymbal z brytyjskiego Felixa
@krowi_placek: A co do tego acid hausowego sampla, prawdopodobie chodzi o mój numer "Acid Terror" na którym jest próbka wokalna ze składanki "Acid House Classics" z numeru "Shout" Jacka Frosta. To ten sam numer z którego Jamrose podwędziło okrzyk "do the dance!", ja natomiast wybrałem inny, brzmiący jakby ktoś w połowie tracka nawoływał pewnego poznańskiego rapera:

https://soundcloud.com/tranceptal-classics/dj-dominion-acid-terror-1993
@Vj-Dominion: mogę pozwolić sobie zapytać, czy planujesz w bliższej przyszłości nagrać nową EP-kę w legitnym staroszkolnym stylu? Nie chodzi mi tu o te satyryczno-polityczne klipy z twojego kanału.