Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od jakiegoś czasu korzystam z #tinder, ponieważ chciałbym znaleźć sobie dziewczynę. Nie mam problemu z przeniesieniem rozmowy na inne komunikatory, nie mam problemu z umówieniem się na pierwsze spotkanie, mam za to problem z pisaniem na messengerze. Po pewnym czasie brakuje mi tematów do rozmowy, spotykając się twarzą w twarz nie mam takiego problemu. Sytuacja nie jest tragiczna, ale czuję że mój brak doświadczenia mógł zaprzepaścić relacje z potencjalnie fajna dziewczyną.

I tutaj zwracam się z prośbą do Was. Potrzebuję rad, możecie napisać co zrobił Wasz partner/partnerka, że chcieliście być z nim/nią w związku. Co Wy robicie, że macie powodzenie u płci przeciwnej. To nie muszą być koniecznie rady jak pisać z potencjalnym partnerem, mogą być totalnie inne tematy, ale muszą dotyczyć ogolnopojetego randkowania.

#randka #randkowanie #podryw #podrywajzwykopem #randki #relacje #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62128b109712dd16754b74ef
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 5
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: 1. Jak już masz potencjalną partnerkę na dłużej to musisz dawać jej atencje, ale nie simpować ( you know what i mean). Jeżeli jest zainteresowana to po prostu to ciągnij, jak nie jest to lecisz dalej, nikogo nie zmusisz.
2. Dziewczyna nie może myśle, że jest jedyną opcją, straci zainteresowanie bo nie poczuje "wyzwania".
3. Miej szacunek do siebie i niech się dowie, że masz.
4. Nie bądź incelem, simpem,
  • Odpowiedz