Wpis z mikrobloga

najblizsze monarchii co możemy obecnie obserwowac to korporacje


@Leniek: Nie. Najbliższe jest Księstwo Liechtenstein.

wielkie oburzenie jak katol który nie potrafi trzymac języka za zebami traci robote w ikei


@Leniek: Nie podobało mi się to, ale mieli święte prawo go zwolnić.
@Leniek: Przecież homosie mogą zawierać między sobą związki. Inną kwestią jest to, czy państwo ma się tym zajmować. Nie ma potrzeby, by państwo ingerowało w życie prywatne LGBTQZADPI+.
@Normie_Lurker: Trudziński to fajtłapa, użycie pozycji siły i przymusu jako pierwszy i ostatni argument przeciwko kolesiom dowożącym bułki do monopolu to objaw słabości i zewnątrzsterowności, a nie siły i własnej inicjatywy. Głupszy niż Kaczyński, który jednak z "rolasami" po początkowym błędzie szybko dał sobie spokój i nie bał się na tyle by nasyłać na nich zomo, a kanadyjski goguś nie przestaje się kompromitować. No, chyba że ktoś uważa ciężarówkowców za zagrożenie
W przypadku komunistów każde rozwiązanie problemu jest dla mnie akceptowalne.


@softparadise: Nie mogę się doczekać jak cię zrzucą ze śmigłowca. Zagłosuje na partię, która zadeklaruje zrzucanie ze śmigłowca szurów, a ciebie zadeklarują jako szura.
@Normie_Lurker: W sumie zabawne. Zwolennicy tyranii, autorytaryzmu, monarchii czy dyktatury, zawsze popierając takie systemy widzą na tronie swoich ulubieńców.


Zapominają oni jednak z reguły, że gdyby jakimś cudem ich marzenia się ziściły, dużo częściej na tym "tronie" zasiadałby ktoś, o poglądach kompletnie odmiennych.

@GaiusBaltar: Oni myślą że wszystkim dookoła by się pogorszyło a im akurat polepszyło co naturalnie podniosło by ich status bo dyktator czyta ich komentarze i wie że