Wpis z mikrobloga

@Papasanbaba: Żadnych unifikujących naród tradycji, żadnej wspólnoty, nawet w najgłupsze święto żarcia pączków trzeba się wyłamać i pokazać, że wszystko można zawsze, nie można się cieszyć głupim wspólnym żarciem pączków. A dajcie spokój ;_;
  • Odpowiedz
Żadnych unifikujących naród tradycji, żadnej wspólnoty,


@Another_One: c'nie? a tradycjonalizm to najlepsze co można uprawiać, każdy powinien się tym cieszyć i celebrować chociażby dla zabawy... Ale nie, zawsze się znajdzie jakaś maruda
  • Odpowiedz
@znikam5: Ja to wolę o----c tego z lidla w tłusty czwartek przynajmniej wiem czego się spodziewać ¯\_(ツ)_/¯ kupiłem w tłusty czwartek kilka razy z dobrych paczkarni i były albo średnie albo słabe, strasznie ciężkie od tłuszczu. A kupując w tym samym miejscu w normalnym okresie faktycznie były dobre.
  • Odpowiedz
@znikam5: Teraz powariowali już całkiem z cenami i pączki w tych "fancy" miejscach są po 8-15 zł. Mam info z pierwszej ręki, bo koleżanka z pracy organizuje nam pączki i robiła research. Pamiętam jak można było za 3 zł kupić porządnego pączka w dobrej cukierni. :(
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@znikam5: te pączki za 50 groszy to te same pączki, które są w markecie dostępne cały rok, tylko na tłusty czwartek są sprzedawane ze stratą po prostu
  • Odpowiedz