Wpis z mikrobloga

Trochę się upiłem i pewnie nie powinienem po pijaku pisać, ale raz że YOLO a dwa że temat ważny ...

Mianowicie, my, incele, prawiczki, przegrywy, jesteśmy już tak dużą grupą, tak istotną częścią społeczeństwa że prawdziwym CUDEM jest to, że Kościół nadal jest w stanie nas ignorować, i udawać, że nas nie ma. Czas najwyższy abyśmy otrzymali swojego patrona, na którego zasługujemy.

Wielu inceli-prawiczków na zgniłym "Zachodzie" jest ateistami i szukają wzorców w jakichś nihilistycznych, destrukcyjnych zachowaniach. My w Polsce, kraju w 99% Katolickim, mamy o wiele lepiej - mamy jasny i wyraźny wzór do naśladowania. Naszym patronem, BEZSPORNIE i BEZDYSKUSYJNIE jest św. Józef.

Postuluję i zachęcam, żeby każdy mężczyzna, który nigdy nie uprawiał seksu, codziennie odmawiał litanię do patrona prawiczków, świętego Józefa.

Święty Józef Zawsze Prawiczek, najczystszy i najcierpliwszy, patron prawiczków, inceli i onanistów.

https://niezbednik.niedziela.pl/artykul/280/Litania-do-Swietego-Jozefa
https://www.youtube.com/watch?v=cqomTqpX8Y0

#blackpill #incel #tinder #przegryw
  • 11
Kościół nadal jest w stanie nas ignorować, i udawać, że nas nie ma.


@towfik1234: oni już grubsze sprawy olewali, mają wywalone puki kasa się zgadza. Za chrzest wzięli, teraz za pogrzeb wezmą, a i tak przegrywy nie wychodzą z piwnicy, żeby na tacę dać, to o czym my tu mówimy. Przyjdź z kopertą, to Ci msze odprawią w intencji użytkowników świętego tagu
@towfik1234: Nie wiem skąd wziales 99% ostatnio czytałem coś o 91%, poza tym w te dane wpisuje sie każdego ochrzczonego a nie faktycznie wierzących więc statystyka jest zakłamana.
Rzekłem.