Wpis z mikrobloga

Joł, jeszcze maly update przed spankiem.

Nie wiem czy wspominalem, ale gdzieś od pół roku nie jestem juz na socialmediach, nie uzywam i nie mam apki na telefonie:

-instagrama
-tiktoka
-fb publicznego
-tindera i tych innych

Mam fb prywatny, gdzie mam 3 najlepszych qmpli i kilka kontaktow biznesowych.

Dzisiaj poszedlem krok dalej i usunalem apke snapa (zdarzalo mi sie wchodzic kilka razy dziennie sprawdzac jak stuleja kilka influencerek że stanow, przez co nie raz przegralem no fap)

Mam w planach jeszcze usunac messenger i sprawdzic czy ktorys z qmpli w ogole zauwazy, ze mnie nie ma :)

Dalej czuję, ze jestem mocno, ale na pewno mniej niz 95% osob uzalezniony od telefonu... chcę byc calkiem ponad to..

Jestem otwarty na rozne tipy jak jeszcze mniej uzywac telefonu lub jakie przydatne apki mógłbym zainstalować , aby uzywac telefonu jako narzedzie do rozwijania a nie niszczenia siebie.

Tak jak wspominalem w jednym z wpisow dzisiaj, ten rok (12tygodni) skupiam się na wygladzie i pracy, reszte #!$%@?, jestem ghostem :).

W drodze do najlepszej wersji siebie bracia, we gonna make it.

Obserwuj hasztag ##!$%@? , aby być na bieżąco z moimi updejtami dotyczącymi włosów/suplementacji/testosteronu/dietetyki/treningów i ogólnego rozwoju swojej postaci.

Pozdro, Wasz s0ngo ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#socialmedia #nalogi #telefon
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@s0ngo_: wyobraź sobie, że mam mniej niż 18 lat i nigdy nie miałem snapa, tiktoka, instagrama, tindera itp. ( ͡° ͜ʖ ͡°) ten wasz cały "rozwój osobisty" to można o kant dupy potłuc, bo odkrywacie rzeczy, które dla normalnych ludzi są standardem, ale traktujecie je jakbyście odkryli nowy kontynent. Testo 10 lat temu mówił, ale wy nie rozumiecie. Nie ma czegoś takiego jak "rozwój osobisty", to co
Pobierz o_p - @s0ngo: wyobraź sobie, że mam mniej niż 18 lat i nigdy nie miałem snapa, tiktok...
źródło: comment_16453968387fioapHU2nQl7zndTFGTGQ.gif
@o__p: cześć, zapewne masz rację, szczegolnie jak przywolujesz testovirona - mojego idola oczywiscie.

Zdaję sobie sprawę, ze dla wielu to jest całkowicie normalne nie byc w socialach itd, ale dla wiekszosci jest to cos nie do pomyslenia, stad tez taka otoczka niesamowitej zmiany, ktora bezpowrotnie zmieni Twoje cale zycie i będziesz milionerem za rok - hehe, jeszcze 4 lata temu w to wierzylem, teraz daję sobie minimum 5 XD.

Dla Ciebie
@s0ngo_ znaczy dht to aktywna forma testosteronu. Innymi słowy masz w organizmie 100% wolnego testosteronu z czego dajmy na to 60% transformuje się w DHT. Jeżeli masz mało testo a dużo DHT to oznacza że u Ciebie zamiast tych 60% w formę aktywną przechodzi 80-90%. Jeżeli teraz podwyższysz produkcję testosteronu to jeszcze bardziej, proporcjonalnie powiększysz DHT. (Btw to właśnie dht odpowiada za łysienie i libido.)
@s0ngo_ jeżeli chcesz powiększyć poziom testosteronu i sobie nie zaszkodzić to zacznij stosować blokery DHT, czyli enzymy blokujące przemianę wolnego testosteronu w DHT. Wtedy zamiast tych obecnych 80% testosteronu zamieniającego się w DHT będziesz miał wszystko w normie. Takimi blokerami są np. finasteryd, albo różne naturalne substancje o których możesz pożyczać w sieci (ale te naturalne są słabsze)
@Fucktyczniee: hej, dzięki za komentarz. Z badan mi wyszlo, ze mam 760 dht (norma to 300-900 jakos tak), co przy moim trybie zycia silownia etc jest spoko, tylko wlasnie... to bylo w pierwszy tyg brania fina, teraz mija trzeci, to dht bedzie ciagle spadalo a raczej im nizsze dht tym gorzej dla moich przyrostow na siłowni dla libida i ogolnie dla samopoczucia.. co o tym myślisz? I jaki obrac kierunek? Chcę
@s0ngo_ no cóż, prawda jest taka że DHT to hormon wysoko anaboliczny. Jego zmniejszenie spowoduje wolniejsze nabieranie masy mięśniowej, ale nadal pozwoli Ci ją nabierać. Nawet jeżeli będziesz miał DHT w dolnej granicy normy nie powinieneś zauważyć żadnych większych problemów ze sportem siłowym. Przy okazji finasteryd blokuje przemianę testosteronu w DHT, więc będziesz miał we krwi większe stężenie tego pierwszego - a to też hormon anaboliczny tylko że słabszy. Podsumowując - redukcja
@Fucktyczniee: dzięki śliczne mistrzu :), postanowiłem, że zmniejszę dawkę do 1.25mg co trzeci dzień i będę obserwował, za tydzień zrobię badanie dht jeszcze raz i zobaczę gdzie jestem i jak to szybko zbija itd na moim organizmie :), na razie rosnę jak dziki, więc spoko, ale żeby mi to nie weszło na banię.