Wpis z mikrobloga

@Patus_Michal_Pol: dla mnie 7/10 jeśli chodzi o ocenę, ale daleko do produktu średniego, bez szału tak samo jak ratchet z 2016, może wbiję platynę jak nie będę miał w co grać bo całkiem przyjemnie się maksuje te gierkę
#cyberpunk2077 mimo wszystko lepsze od #dyinglight2 i to o 2 oczka


@Patus_Michal_Pol: no chyba ci pod kopułą przygrzało. Cyberpunk żałuję, ze kupiłem. Dying Light- jedyny zarzut to trochę na siłę wymyślona fabuła ale generalnie nie jest zła. Na pewno ciekawsza od totalnie nie klejącej się dziurawej fabuły Cyberpunka i tragicznych mechanik Cyberpunka. Dying Light nie jest na pewno grą roku ale przynajmniej widać napracowanie nad detalami i lepsze mechaniki.
@LuxEtClamabunt: Każdy ma swój gust i swoje podejście do gier. Równie dobrze ja moge powiedzieć że tobie sie coś przegrzało, bo pod względem narracji/dialogów/napisanych postaci to żaden DL nie ma podjazdu do Cybera. Nie ta liga. Mechaniki w DL 2 też masz pełne absurdów, jak papierowi przeciwnicy odlatujący na 2 metry po ciosie młotkiem. Fizyka jak sie patrzy nie ma co. O brzydkich teksturach w ciemnych pomieszczeniach podświetlanych latarką, które wyglądają
Każdy ma swój gust i swoje podejście do gier.


@Pesadelo: owszem ale twierdzenie, ze cyberpunk jest lepszy to żart. Dla mnie fabuła Cyberpunka była totalnie bezsensowna i nielogiczna, w DL2 może i są gorsze dialogi ale mnie się grało z ciekawością "ciekawe jak teraz wybór X wpłynie na Y", "ciekawe co się dalej będzie dziać" itd.

Mechaniki w Cyberpunku są tragiczne - począwszy od bicia po strzelanie, jeżdżenie, bieganie - wszystko
@LuxEtClamabunt: Podwójny skok w dobie wszczepów, gdzie możesz mieć więcej żelastwa w sobie niż skóry/mięśni nie jest niczym nierealnym ani nadzwyczajnym. Grałem w styczniu bo kupiłem za 59 ziko na epicu, więc jestem na świeżo i dla mnie fabuła była dużo lepsza. Wgl Silverhand jest topką postaci z gier. Fabułe jak śledziłeś z wyjebką to sie nie dziw że masz luki. Dla mnie wszystko było w 100% zrozumiałe i ciekawe. Miałem