Wpis z mikrobloga

Pisałem rano, że do późna majstrowałem przy małym projekcie newsroomu live. Załączam przykład jakby to mogło wyglądać.
Bylibyście zainteresowani uruchomieniem streama Live z najświeższymi informacjami o kryzysie ukraińskim?

Jeżeli tak to potrzebuje od Was rady gdzie taką transmisję mogę uruchomić. Jaką platformę wybrać? Twitch odpada bo nie można pokazywać treści 18+ a wojna do takich się zalicza. Co proponujecie?
#ukraina #rosja #wojna #obsww3
  • 54
@Frygus96:
Algorytm YT też jest #!$%@?ęty, może uznać że "treści niewłaściwe/drastyczne", usłyszy Covid czy cokolwiek. Bardzo rozbudowana cenzura i ryzykownie tam umieszczać tego rodzaju streamy, czy jakiekolwiek treści polityczne.
@Frygus96: i zmień tytuł z wojna na ludobójstwo, bo jeśli ruskie zaatakują to będzie to ludobójstwo pozbawione żadnych podstaw... W tym wszystkim zastanawiam mnie rola ONZ, czy ktoś usłyszał choć ich jedną wypowiedź w temacie tego zagrożenia? To towarzystwo trzeba rozgonić, siedzą w szklanych wieżowcach przytulając zielone, a nie robiąc nic. Podobnie jak WHO, które w momencie wybuchu epidemi Covida robiło wszystko byle nie niepokoić Chinczyków. Te organizacje to pasożyty i
boję się, że jak zaplusuję, to potem będziesz #!$%@?ł powiadomieniami. nie idź tą drogą! ja każdego, kto mnie później woła po zaplusowaniu blokuję i przeklinam.