Wpis z mikrobloga

Jak ktoś podobnie jak ja przechodzi na B2B / JDG i zastanawia się którą opcję księgowości online wybrać to przerobiłem zarówno:
iFirma, Wfirma, Taxcare i inFakt więc mogę oszczędzić komuś porównywania..
Z czystym sumieniem polecam ten ostatni! @inFakt - robicie to dobrze ()

- genialny i intuicyjny interfejs zarówno dla wersji mobilnej jak i webowej
- możliwość integracji z rachunkiem via Banqware (podgląd i prognoza salda, automatyczne odhaczanie faktur)
- mnogość opcji personalizacji księgowania (od wyglądu faktur po formaty, automatyzacje płatności, harmonogramy)
- skanowanie faktur kosztowych telefonem (genialna i wygodna sprawa - jedno zdjęcie i resztą zajmuje się księgowy)
- możliwość podpięcia klientowi linków do płatności faktur, przypomnień, maili - pełna kontrola i automatyzacja
- responsywny czat/infolinia jak również szeroki wybór księgowych, których ceny zaczynają się mocno konkurencyjnie
- przejrzyste archiwizowanie faktur, opłat podatkowych, odznaczanie wydruków w razie kontroli mamy wszystko w jednym miejscu
- duży timeline na którym mamy wszystkie terminy płatności VAT, dochodowy, ZUS, PIT wraz z przypomnieniami i integracją z subkontami ZUS/US przez co opłacamy wszystko jednym kliknięciem z poziomu inFaktu bez ręcznego wypełniania
Genialna sprawa nawet dla laika czy osób niezorganizowanych, bo wszystko mamy pod kontrolą z poziomu przeglądarki
czy telefonu z ewentualnymi dodatkowymi przypomnieniami mailem przez co ciężko cokolwiek przeoczyć/pominąć.

Nie mówię że pozostałe usługi są złe, ale inFakt jest według mnie po prostu kompletny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak ktoś zaczyna od zera i dopiero zakłada firmę - zastanawia się jak założyć firmę, jaką wybrać formę opodatkowania, potrzebuje wskazówek co trzeba co nie złożyć - opcja założenia firmy z księgowym inFakt też jest i co ciekawe - jest całkowicie bezpłatna! (korzystałem).

W razie pytań zapraszam na PW chętnie pomogę.
Link do rejestracji księgowości online ze zniżką 10% -> ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: https://www.infakt.pl/polecam/infakt-ksiegowosc

I gwoli ścisłości - mimo że przy rejestracji z reflinka również ja dostaję 10% zniżki to sama opinia jest jak najbardziej obiektywna jako od zwykłego mirko konsumenta i nawet przy rejestracji spoza mojego linka uczciwie polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#infakt #b2b #jdg #dzialalnoscgospodarcza #wlasnafirma #firma #podatki #pit #ksiegowosc
cebula12klocuch13 - Jak ktoś podobnie jak ja przechodzi na B2B / JDG i zastanawia się...

źródło: comment_1645207205n18XVU3Y7C4baCdh0Czy1L.jpg

Pobierz
  • 21