Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonimowemirkowyznania #przegryw #pomoc
Hej, mam 25 lat, w piątek poczyniłem ważny krok, jako to spotkanie się z dziewczyną na pierwsze spotkanie, poznaliśmy się na tinderze i mamy już tygodniowy kontakt, bardzo się polubiliśmy, potrzebuje tylko pomocy, otóż nie chce mówić rodzicom że idę spotkać się z dziewczyną, bo może nie wyjść i jeszcze bardziej mnie to przytłoczy. Mieszkam z toksyczna matka, na wsi, z dala od miasta w którym się mam spotkać, nie wiem co wymyśleć, zwykle nie wychodzę niestety z domu, co powiedzieć żeby pojechać samemu na miasto, więc że to absurdalne trochę może być z waszej perspektywy, ale na prawdę potrzebuje rady, jestem rasowym przegrywem który chce minimalnie jeszcze próbować je zmienić

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #620d66e0ff98844e781edf68
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 13
opelastra: > Mieszkam z toksyczna matka, na wsi, z dala od miasta w którym się mam spotkać, nie wiem co wymyśleć, zwykle nie wychodzę niestety z domu, co powiedzieć żeby pojechać samemu na miasto, więc że to absurdalne trochę może być z waszej perspektywy, ale na prawdę potrzebuje rady, jestem rasowym przegrywem który chce minimalnie jeszcze próbować je zmienić

@AnonimoweMirkoWyznania:

Jezeli chcesz miec sukcesy z kobietami musisz byc decyzyjny i