Wpis z mikrobloga

Bardzo mi smutno dzisiaj, bo sobie uświadomiłam ile fajnych i życzliwych osób mnie otacza. Czuję do siebie wstręt, bo jestem zbyt empatyczna i pomocna dla wszystkich. Podświadomie liczyłam, że ci ludzie będą mnie lubić i może w końcu znajdę kumpli. Jednak nic z tego. Każdy mnie tylko wykorzystuje, bo czegoś potrzebuje a ja po prostu jestem mądra i jednocześnie naiwna, więc potrafię realnie pomóc i coś załatwić. Sama w zamian dostaję gówno, bo ani nie mam pomocy iak czegoś potrzebuje ani też nie zyskałam sympatii. Co gorsze niektórzy milusińscy nawet nie potrafią się ze mną przywitać tylko mnie ignorują. Dlaczego ludzie są takimi k*****i?
Mega to dołujące. Znowu trzeba się zachowywać w tym życiu jak małpa i rzucać w innych bananami.

#przegryw #samotnosc #depresja #przemyslenia
#rozowepaski
  • 17
  • Odpowiedz
@dupa_karuzela: Totalnie cię rozumiem i chce mi się ryczeć w poduszkę z tego powodu. Nigdy nie zrozumiem dlaczego świat jest taki okrutny. Z wiekiem tylko jeszcze bardziej czuję, że chce mnie on przeżuć i wypluć. Zawsze starałem być pomocnym dla innych i nie okazywać negatywnych emocji, oczywiście nie oczekując po cichutku niczego w zamian poza tą cholerną akceptacją ze strony otoczenia, ale ona nigdy nie przyszła. Nie rozumiem dlaczego ten świat
  • Odpowiedz
Rozumiem, że być może jestem nieco specyficzny


@Katsukyun: Może po prostu nie bierzesz pod uwagę że ktoś może inaczej niż ty widzieć świat i nie musi zgadzać się z Twoim punktem widzenia.
  • Odpowiedz
@Katsukyun: biedny :( jesteś bardzo wyjątkową osobą. Z pewnością zasługujesz na przyjaciół albo chociaż kolegów. I to nie twoja wina, czasami nie da się dopasować do siebie chociaż małą cześć ludzi.
  • Odpowiedz