Wpis z mikrobloga

Tak tylko dla potomności:

Polecam allegrowicza @czarny_kocur za sprawnie przeprowadzony proces sprzedaży Kia Xceed. Szybko, sprawnie i przyjemnie. Jeśli zakupić chcecie cud koreańskiej motoryzacji, możecie śmiało uderzać.

Nie polecam ASO Kia. Nowe auto ściąga w prawo jak diabli. Zgłoszenie do ASO KIA, 200 pln za geometrię pyk! Auto dalej ściąga w prawo. Zapytanie do do centrali KIA Polska, czy to normalne że nowe auto nie jedzie prosto, a ASO bierze za to pieniądze. Odpowiedź poniżej.

#kia
a.....n - Tak tylko dla potomności:

Polecam allegrowicza @czarny_kocur za sprawnie...

źródło: comment_1645005183B4Esp8U4hm6fv8nHoT8hJt.jpg

Pobierz
  • 14
@amcitizen: Widzisz, tyle problemów z kijankami że stwierdziłem "A #!$%@? kupie co innego", kupiłem Jeepa Compass'a i dopiero po 4 miesiącach jeździ jako tako xD Taki znak czasów że wszystko robione na #!$%@? i trzeba walczyć z ASO.
@amcitizen: pytam bo większości przestało skręcać jak wyłączyli xD od razu to było czy po jakimś przebiegu się pojawiło?
Ten asystent kolizji też wydawał mi się jakiś wadliwy, ale jak się wybrałem w trasę trochę powariować to już działał XD
@amcitizen: A one nowe czy używane? Jak nowe, to serio mogą mieć wadę i wtedy może na gwarancji się uda, a jak używane w innym to mogą być wytarte tak, że ściąga. Można próbować ew. przód/tył zmienić jeszcze, bo niestety są kierunkowe i prawa/lewa nie zmienisz... A właśnie - nie założyli ich na opak?
@amcitizen: wyważanie nigdy nie pomoże na ściąganie w bok, jak juz to na bicie.
Mam to samo w Ceedzie GT, bylem w ASO i zrobili mi geometrie za darmo. Pomogło nieznacznie. Na zimowych oponach mam jeszcze gorzej. Sporo ludzi na grupach pisalo ze po zrobieniu geometrii w serwisie zewnętrznym ktory sie w tym specjalizuje auto jedzie prosciutko. Byl na youtube filmik jakiegos typa ktory jest vlogerem motoryzacyjnym czy cos i pokazuje