Wpis z mikrobloga

printcsr z pulpitu na tapete i ukrycie ikon


@brakmaila: raz tak zrobiłem koledze. Ile #!$%@? poszło i #!$%@? w komputer to moje. Szkoda, że na drugi dzień, jak przyszedłem do biura to rozkręcił mi całe krzesło i #!$%@?ł strechem jego szczątki xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@Ryshieq: ja również pracuje żeby mieć pieniądze xd ale warto czasami zluzować i pożartować xD ale rozumiem że ty to taki typowy p0laczek który pracuje od 30 lat w jednym kołchozie i jest niezadowolony z życia xd
  • Odpowiedz
@imoldmirek musisz wyczaic czego nie lubi, jak jest upośledzony w jakiś sposób, np. popiera konfederację albo razem, to w zależności od preferencji ustawiasz mu na tapetę korwina w slipkach albo grocką w stroju kąpielowym. Jeśli nie umiesz tego ustalić to David Hasselchof z goła klatą jest zawsze opcja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@imoldmirek Gdzie napisalem że przez jednorazowy żart? Napisalem, że przez takich ludzi jak ty, a nie przez jednorazowy żart. Ciężko się pracuje w otoczeniu niedojrzałych, dręczonych w dziecinstwie ludzi, którzy sobie teraz to odbijają na współpracownikach głupimi żartami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Ryshieq: myślę że nie jestem #!$%@? współpracownikiem xd od kiedy u nas jest, "doradzam" mu pod względem powiedzmy hierarchii w naszym kołchozie kto jest spoko, z kim można na lajcie pogadać, a na kogo lepiej uważać xd A żarty w pracy, przynajmniej dla są są git, rozluźniają atmosferę xd
  • Odpowiedz
@imoldmirek jak zostawi zalogowanego FB to dodajcie mu że 100 grup LGBT. Mi tak koledzy zrobili i przez pół dnia dołączyli do ponad 200. Tydzień to usuwałem z profilu
  • Odpowiedz