Wpis z mikrobloga

@nieroby: On raczej nie rucha xD Nawet sądze że to prawiczek, a ja mam szczęście w dziedzinie ruchania xD

@Sir_Analord: Jak narazie to za pracę w wakacje dostałem 1200zł, myślę że w następne wakacje dostanę mniej bo wtedy to u kolegi ojca na warsztacie robiłem xD
@alfredbuzdygan: No zgadzam się z tym, ale ci którzy nie dostają to zazwyczaj roznoszą ulotki, robią sobie tydzień wolnego od szkoły i tak zarabiają nawet więcej niż 100 :)

No a po drugie, ja dostaje kieszonkowe od babci które jest bardzo zatroskana o mnie, a rodziców nie widziałem na oczy już od 3 lat
@adrian977: chodzi o to, że bolą go oczy jak widzi ile kasy zamiast do kieszeni, trafia do państwowej kasy :)

Tak z ciekawości - ile lat ma ów kuzyn i gdzie w Kato ma takie zarobki? :) Bo piszesz że to jeszcze "szczyl"?
@r3ll: nie napisałem że szczy tylko że gnojek xD Nie jest już takim szczylem bo jest starszy dużo odemnie :P w tym roku skończył 26 lat ale pracuje od 18 roku życia cały czas w tej samej firmie :) On we fiacie pracuje, to nie w katowicach nie wiem czemu ma druk z katowic. Jest kierownikiem ale od czego to nie wiem.
@adrian977: od 18 roku życia pracuje i jest kierownikiem? Mając 18 lat musiał mieć skończona zawodowe lub licbaze co najwyżej. Spore zarobki u ciekawe stanowisko jak na stuleje, i to bez wykształcenia.