Wpis z mikrobloga

Trzeci raz z rzędu zamawiam coś na ASOSie, płace karta, dostają pieniądze i potwierdzają zamówienie.

Potem sprawa za każdym razem wyglada tak, ze czekam do momentu kiedy ma przyjść dostawa, mija kilka dni… odzywam się do supportu, a oni twierdzą że wystąpił błąd techniczny i elo anulowane, chcesz to zamow raz jeszcze, zapłać raz jeszcze, a pieniądze dostaniesz do 14 dni xD

I to nie zamawiam nic super oryginalnego tylko jakieś właśnie bardzo popularne rzeczy, które są dostępne cały czas w ofercie. Miał ktoś podobny problem? O.o

#zalando #asos #modameska #modameskacontent #buty
  • 9
@Shashek: miałem identycznie w ostatnim czasie, myślałem że ich rozniosę... Niby wysłali.. Ale zero info, robię im koło dupy oni przepraszają ale ogólnie mają wywalone, potem co się okazuje jednak zamówienie dopiero się ruszyło ale już bez jednej rzeczy bo niedostępna.. Jakość się niestety pogarsza zauważyłem jeżeli chodzi o obsługę zamówień.
@mgns: zamawiałem rzeczy innych marek typu bodajże converse/vans/Adidas, a nie te ich basicowe rzeczy akurat. Jak mam kupić coś taniego co wytrzyma dwa miesiące to mam kilka kroków do H&M :v