Wpis z mikrobloga

Nic mnie tak nie wgniotło w fotel, jak ta gra. Śmiałem się, byłem smutny, zaskoczony, zły, siedziałem na krawędzi fotela w oczekiwaniu na ciąg dalszy zdarzeń. To jest RPG. Nieważne, czy twoja postać jest słaba fizycznie i nie dasz rady czegoś podnieść, na pewno znajdzie się inne rozwiązanie. Postaci są napisane rewelacyjnie, twoje wybory mają wpływ na historię, a jak wgłębisz się i będziesz szukać dodatkowych informacji i zadań, to gra nagrodzi cię rozwinięciem historii o tym świecie, isulach, revacholu czy tajemniczej szarocie. Pomóż speedziarzom założyć klub nocny w opuszczonym kościele (albo nie), znajdź zaginionego faceta (albo nie), pomóż socjalistom (albo kapitalistom). To tylko wierzchołek góry lodowej. 41 godzin pękło nawet nie wiem kiedy. Polskie tłumaczenie dało radę, kupcie tę grę na jakiejś przecenie, ale tylko, jeśli lubicie dużo czytać.


#gry #steam #rpg
Pobierz inrzynier - Nic mnie tak nie wgniotło w fotel, jak ta gra. Śmiałem się, byłem smutny,...
źródło: comment_1644915970LFK3ZK3yXDSGXi4u1pttEd.jpg
  • 27
@inrzynier: Chciałam to kupić na Switcha żeby mozna bylo przed snem pograć czy jak wrócę do roboty z macierzyńskiego to w pociągu, ale ponoć wersja switchowa jest tragiczna :/ Może to jakoś połatają i wtedy ogarnę, bo dobrym RPG nie pogardzę :)
Może to jakoś połatają i wtedy ogarnę, bo dobrym RPG nie pogardzę :)


@Belmirka: no podobno mają tam problemy z sterowaniem i czasem ładowania, też myślałem o switchu. W ogóle mam jeden z najszybszych dysków nvme w moim pececie i ładowanie i tak było dosyć długie, lol. A i rradzę grać póki dzieciak nie podrośnie, bo ja przy moich dwóch huraganach nie pogram, więc zostają mi nocne sesje ;)

od znienawidzonego
@Belmirka: to ja dwie córki, 4 lata i prawie 3 lata, no nie ma szans, że pogram - może na switchu jakieś szybkie sesje, ale w gears 5 nie będę przy nich grać przecież. Pocieszam się, że będę miał ekipę do Mario Karta za parę lat.