Wpis z mikrobloga

Jaki był cel tej operacji?


@wrzesien: tresura baranów. przygotowanie ich do digital ID, social credit system, inwigiliacji, cenzury i rządowej kontroli każdego aspektu ich życia, zaszczepienie poglądu że można dyskryminować innych ludzi tylko dlatego że nie chcą grać w ta grę i nie mają kodu QR...
tresura poszła znakomicie.
Adam_Prosty - > Jaki był cel tej operacji?

@wrzesien: tresura baranów. przygotowan...

źródło: comment_1644915178TuZwh16dtsCsclcIngqMvz.jpg

Pobierz
@retro_0ne: dla pieniedzy. Kilku kolesi zrobilo na tym fortune i dorobilo sie cieplych posadek, giganci farmacji zarobily miliardy, lapowki pewnie szly w miliony, rzekomi "eksperci" mieli swoje 5 min w TV, szpitale i lekarze dostali dodatki. Wirus przyszedl z Chin (z miasteczka, w ktorym dziwnym trafem jest labo z takimi wirusami), ktore potem ponoc masowo podkupowaly upadajace lub majace duze straty biznesy. Chiny ponoc sporo zarobily na pandemii, a ludzie nigdy
@PogromcaMarchewek ile Ty masz lat 15?
Prawda jest prawdą niezależnie od tego kto ją opisuje. Natomiast barany podłączone do TV sa żebt durne żeby samemu zobaczyć co dzieje się na świecie i rozróżnić prawdę od fikcji dlatego zaneguja wszystko czego im w TV nie powiedzieli... Jak im w tv powiedzą że 2+2=5 to barany powtarzają. Jak im w tv nie powiedzą że jest taka figura geometryczna jak trójkąt to barany będą walczyć
@Adam_Prosty Mentalnie 17. A mnie po prostu śmieszy ,że przy okazji tej pandemii ludzie myślą ,że poznali jakieś prawdy objawione. I w mojej ocenie jedyne co osiągnęliśmy to skrajną polaryzację społeczeństwa. Ale ja jestem tylko anonem z portalu ze śmiesznymi obrazkami xd
@PogromcaMarchewek:
jaką prawdę objawioną masz na moim obrazku?
była prośba groźba, przekupstwo i zastraszanie żeby każdy przyjął preparat?
odpalili wszystkie znane medialne metody manipulacji aby każdy przyjął preparat?

są ludzie którzy nie dali się nabrać na największa kampanię reklamowa w historii ludzkości?
@Adam_Prosty tresura baranów. przygotowanie ich do digital ID, social credit system, inwigiliacji, cenzury i rządowej kontroli każdego aspektu ich życia, zaszczepienie poglądu że można dyskryminować innych ludzi tylko dlatego że nie chcą grać w ta grę i nie mają kodu QR...
tresura poszła znakomicie.


Że też ludzie wierzą w takie bzdury xD