Wpis z mikrobloga

Reakcja małopolskiej kurator oświaty Barbary Nowak, na wizytację po jej konferencji w której przekonywała że w przeciągu kilku lat wpłynęło 31 tys. skarg na zajęcia pozalekcyjne.
W rzeczywistości skarg było 6, a pudła w których miały być rzekome tysiące skarg, okazały się puste.
Tak działa Polska kato-prawica.

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #polska #edukacja #szkola #patologiazewsi #4konserwy
saakaszi - Reakcja małopolskiej kurator oświaty Barbary Nowak, na wizytację po jej ko...

źródło: comment_1644865079hgVTHYI91qgxVgwul9OQdv.jpg

Pobierz
  • 21
@saakaszi: nikomu nie zaszkodzi jak rodzic będzie mógł sobie przeczytać co ma być na danych zajęciach dodatkowych, wiadomo że to trochę pracy dodatkowej, ale da się ją łatwo zoptymalizować i jak ktoś ma dobre intencje to powinien sobi dać radę ze spisaniem swojego programu
@Chewie2: #!$%@? napisałem tylko to co widzę patrząc na ten wpis i komentarzach a ten mi tu od pisowców xD Więcej xD #!$%@?

W poście opa nie ma żadnych danych tylko "6" z dupy i zdjęcie pustych kartonów. Do tego screen z twittera nie wiem co mający udowodnić.

Po prostu widząc ten wpis, nie ważne czy jest z lewej/czy prawej strony wygląda jak wyciąganie z kontekstu i manipulowanie. No ale trzeba
nikomu nie zaszkodzi jak rodzic będzie mógł sobie przeczytać co ma być na danych zajęciach dodatkowych, wiadomo że to trochę pracy dodatkowej, ale da się ją łatwo zoptymalizować i jak ktoś ma dobre intencje to powinien sobi dać radę ze spisaniem swojego programu


@stan-tookie-1: Ten problem miało literalnie sześciu prawaków, którzy pisali do #!$%@? omświaty.

W umie ciekawe, czy to nie były przypadkiem bezdzietne katechetki.
@saakaszi: to kim był Twój ojciec nie definiuje tego kim Ty jesteś. Czasem syn/córka pzprowca czy nawet ubeka może być porządnym, uczciwym człowiekiem, a syn/córka akowca/opozycjonisty zwykłą szują.