Wpis z mikrobloga

Klaudia El Dursi opowiedziała o trudnych relacjach z ojcem. Prowadząca "Hotel Paradise" nie utrzymuje z nim kontaktu od 10 lat i twierdzi, że nie potrzebuje tej relacji. W przeszłości doszło bowiem do dramatycznego wydarzenia.

Jak moja mama była ze mną w ciąży, to mój tata porwał moją siostrę. Tam kobieta nie ma żadnych praw. Jesteś własnością swojego męża - powiedziała o życiu w Libii.

Mama Klaudii wyjechała do Afryki i odzyskała córkę. Mężczyzna odezwał się ponownie, gdy modelka była w liceum. Chciał, by córki przyjechały do Libii i poznały kandydatów na mężów. Jednak w całym przedsięwzięciu krył się podstęp. Chciał nas normalnie sprzedać i to był mój ostatni kontakt z nim - wyznała El Dursi. Link do całego artykułu


Mądrzejsze o tym nie wspominać, to wcale nie podobne, wcale niepodobne. Zainteresuj się własnym życiem seksualnym ty wstrętny incelu. xDD
#afera #p0lka #blackpill #logikarozowychpaskow #moderacjacontent
Lolenson1888 - > Klaudia El Dursi opowiedziała o trudnych relacjach z ojcem. Prowadzą...

źródło: comment_1644846324stPW3LzREVXbVPz8efdE50.jpg

Pobierz
  • 32
@Lolenson1888 Czekaj czekaj. Chodzi o jej tatę libijczyka, którego mama poznała przypadkiem i tak powstała Klaudia, czyli jeżeli miała siostrę to siostra musiała być młodsza, a Klaudia była pierworodna. To jak jej śniady tata miał porwać jej siostrę, kiedy jej mama była w ciąży z Klaudią?
Chyba, że siostra jest starsza i pochodzi z poprzedniego związku... Z białego czy też śniadego?