Wpis z mikrobloga

Klaudia El Dursi opowiedziała o trudnych relacjach z ojcem. Prowadząca "Hotel Paradise" nie utrzymuje z nim kontaktu od 10 lat i twierdzi, że nie potrzebuje tej relacji. W przeszłości doszło bowiem do dramatycznego wydarzenia.

Jak moja mama była ze mną w ciąży, to mój tata porwał moją siostrę. Tam kobieta nie ma żadnych praw. Jesteś własnością swojego męża - powiedziała o życiu w Libii.

Mama Klaudii wyjechała do Afryki i odzyskała córkę. Mężczyzna odezwał się ponownie, gdy modelka była w liceum. Chciał, by córki przyjechały do Libii i poznały kandydatów na mężów. Jednak w całym przedsięwzięciu krył się podstęp. Chciał nas normalnie sprzedać i to był mój ostatni kontakt z nim - wyznała El Dursi. Link do całego artykułu


Mądrzejsze o tym nie wspominać, to wcale nie podobne, wcale niepodobne. Zainteresuj się własnym życiem seksualnym ty wstrętny incelu. xDD
#afera #p0lka #blackpill #logikarozowychpaskow #moderacjacontent
Lolenson1888 - > Klaudia El Dursi opowiedziała o trudnych relacjach z ojcem. Prowadzą...

źródło: comment_1644846324stPW3LzREVXbVPz8efdE50.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: jak pierwszy raz usłyszałem tą historię (wczoraj) to jednego byłem pewien. Jej ojciec #!$%@?ł zostawiając matkę samą a je wychował jakiś Polak-beciak. Ktoś może powiedzieć że myślę stereotypowo, ale czy błędnie? Za zagłębiałem się w ich historię ale byłbym skłonny postawić niezłą sumkę, że to co wyżej napisałem miało miejsce.
  • Odpowiedz
Ogólnie to przez jakość tego wideo niewiele widać ale na zdjęciach wygląda staro, skóra przepalona solarium, nawalone tapety, jak większość kobiet po 30. Nic wyjątkowego. Dobre geny, heh ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@j3sion: Oceniasz to na podstawie zdjęcia tak słabej jakości?
  • Odpowiedz
masz pełno jej zdjęć w internecie.


@j3sion: Mam pełno w internecie i nie potwierdzają one tego, co piszesz. To zdjęcie, które wysłałeś, ma jakieś straszne ziarno czy szumy (nie wiem, jak to się nazywa). Nie da się na jego podstawie ocenić faktury skóry, bo jest niewyraźne.
  • Odpowiedz