Wpis z mikrobloga

Wardega wyśmiał wykopków którzy robią filmy na niego. Patrząc po jakości tych filmów to nie ma się co dziwić. Jakbyście chcieli to na wardegę można naprawdę duży film nakręcić z wydarzeniem z ostatniego czasu.

1. Hipokryzja - Wardęga w jednym z materiałów FAME MMA mówi, że on nie znosi kolesiostwa i jak dubiel coś "odje****" to na niego nagra. Natomiast gdy jego kolega nitro miał serwery metina to filmiku na jego temat nie ma.

2. Grilowanie tematu Wersow. - Wersow ukradła logo, to co zrobi Druid? Zrobi reaserch odnośnie tego jakie prawo złamała, skontaktuję się z twórcą własności intelektualnej którą Wersow ukradła. Super robota. Szkoda, że nie zrobił tak tego z tematem nitra. Tzn według niego zrobił (XD). Zamiast nagrać na niego odcinek to powiedział, że on jest tibijczikiem i na metinie się nie znał (nie znał też się na prawie, ale odcinek o Wersow zrobił). Skontaktował się z Nitrem zamiast z twórcami gry (w przypadku wersow, gadał z twórcą loga, a wersow olał). UWAGA teraz najlepsze. Gdy całe commentery nagrywało o Wersow to druid razem z nimi wstawiał odcinki z nią (Np: o proszku na zęby pierw nagrał Konopski, a dopiero później filmik wstawił Wardega). NATOMIAST gdy na lajwie druida ktoś się zapytał czy zrobi filmik o Nitrze to odpowiedział, że już ktoś na niego robi filmik (jak wiemy u żadnego dużego commentery filmik się nie pojawił) więc nie ma sensu żeby on kręcił taki. No szkoda tylko, że na Wersow wszyscy kręcili filmiki. Na nitra NIKT.

3. Damega Control dla swoich kolegów - Wardęga o Wersow mówił "najgorsze w tym wszystkim, że te małe dziewczynki od Wersow dalej nie widzą, że Wersow zrobiła źle {tu wstawia ankiete z fanpegu ig w której wygrywa opcja, że to Wersow ma racje, a nie on} i on nie ma siły tłumaczyć już im dlaczego ona źle zrobiła". A co robi druid na lajwie? Mówi, że on się na metinie nie zna i nie wie czy jest PRZYZWOLENIE SPOŁECZNOŚCI na te serwery XDDDD. Ale jak to? Przecież było PRZYZWOLENIE SPOŁECZNOŚCI na to, że Wersow ukradła logo, sam nawet komentarze dziewczynek popierających wstawiał na ig stories. Wardęga uważa, że Wersow jest "specyficznie inteligenta" więc nie boi się odpowiedzi od niej, poza tym mają mało wspólnych widzów. Natomiast Nitro ostro by zwyzywał Druida, a część watahy to przecież widzowie Nitra. Więc wiadomo, że musieli by wybierać po kogo stronie staną. Musiałby liczyć się z większą krytyką i mniejszymi wyświetleniami na jego filmikach. Z Wersow natomiast tego problemu nie było więc można było grillować temat przez długi czas.

#wardega #friz #wersow #polskiyoutube #takaprawda #nitrozyniak #nitro
  • 32
@proszeopmocjestemniemodry: Wardęga jest największym hipokrytą na youtubie, a do tego kłamcą. Filmy nagrywane przez randomowe osoby nie mają takiej siły przebicia, aby ukazać obłudę druida. Na każdy argument pojawia się odpowiedź "ja już to tłumaczyłem" i tyle. Nie ważne, że tłumaczył to na live tylko dla garstki osób a następnie live wrzucił na prywatny i kasuje wszystkie shoty o tym, aby tylko nie wypłynęło to dalej. Jego widzowie żyjący w bańce
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@proszeopmocjestemniemodry: no tak, teraz mam robic szkolenie niewyedukowanej armi noobkow xD

Pobieznie opisze na szybko dwa podstawowe problemy z mysleniem ad 1 i ad 2. Nie czytalem teoich wysrywow od 2 tylko pierwsza linijke, bo już 1 mnie zalamal.

Ad 1. Zly kontekst kolesiostwa. Te dwie rzeczy co maja pokazać hipokryzje nie sa nawet rowne albo podobne. Dalej wszystko zależy od graczy, wiele osob traktuje (ja nie gralem w metina ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@proszeopmocjestemniemodry: jeszcze moge wam podsunąć kolejna wskazowke

Oczekujecie ze warsega bedzie zbawca swiata i zajmie sie kazda sprawa. A wy odnoszac sie do tematu gier nawet nie rozumiecie o co tam chodzi. Nie sledze waedegi ale wtedy ludzie wrzucali jakies filmy i z tego co kojarzę to on tez nie rozumiał. Pobieznie cos mu wytłumaczyli, ostatecznie nie zrobił tego matrialu czy cos. I to jest wlasnie zachowanie dzieki ktoremu sie nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@proszeopmocjestemniemodry: bo okazujesz blesy ns poczatku.

Jssli chciales mnie zachecic do zainteresowsnia to bylo zrobić odwrotnie pokazac ze cos sobs reprezentujesz i ewentuslnie ns koncu wrzucic cos slabego.

A tu mowimy o kardynslnych bledsch pokazujacych ze alvo robisz kopiuj wklej albo nie ogarniasz tematu.
@NewBlueSky: Po pierwsze jesteś idiotą, który nie zrozumiał o co chodzi w sprawie z metinem, po drugie naucz się pisać językiem na tyle zrozumiałym, aby głowa nie bolała od czytania twoich wysrywów. Pozdrawiam.
@NewBlueSky: Po pierwsze jesteś idiotą, który nie zrozumiał o co chodzi w sprawie z metinem, po drugie naucz się pisać językiem na tyle zrozumiałym, aby głowa nie bolała od czytania twoich wysrywów. Pozdrawiam.


@wyindywidualizowany7: to ty nie rozumiesz o co w niej chodzi i dlaczego powinno sie miec w nia #!$%@? zamiast próbowac udawac ze to jakis argument xD

nie musze pisac zrozumialym jezykiem, bo jestem tutaj charytatywnie, daje noobom
@NewBlueSky: Dzbanie, w serwerach metina nie chodzi o to, że Mlekozyniak sobie usuwa serwy, a o to że wykorzystuje nielegalnie zdobyte pliki źródłowe gry, które są chronione prawem autorskim, tak samo jak logo wersow które #!$%@?ła, rozumiesz yntelygencie? (ʘʘ)
Poza tym nikt nie potrzebuje twoich bezużytecznych rad, bo są zwyczajnie chuujowe, a ty jesteś jakimś totalnym odklejeńcem :)