Wpis z mikrobloga

@l-RAD-l: #moderacja To jest jakiś smutny żart? Usuwanie wpisu bo się wam komentarz nie podoba? Fałszywa propogadna szurów przez którą umierają ludzie wisi sobie w najlepsze... ale najważniejsze żeby usunąć właśnie ten wpis? Naprawdę? Bo się jakaś księżniczka obrazi? Fajne macie priorytety nie ma co.
  • Odpowiedz
@Deykun: Dziewczynka powiedziała że murzyni mówili po polsku i że poszli do hotelu. To fakt nie powiedziała że bolcowali jej mamę no ale wiatropylnie ludzie się nie rozmnażają. Więc chyba nie było innego wyjścia. No chyba że to było invitro przywiezioną o partnera z polski spermą, ale kolor się nie zgadza więc odpada. Skarbie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
czyli co @Moderacja, ktoś tam u was potrafi jednak pisać po polsku? jak w odwołaniu zapytałem po prostu, który fragment mojego komentarza okazał się treścią "nieodpowiednią" i spowodował jego usunięcie to już ani be ani me, nikt nie był w stanie krótkiej odpowiedzi napisać. ilu tam u was jest piśmiennych w takim razie?
  • Odpowiedz
@tusk: Znalezisko zostanie wywalone przez moderacje jako duplikat (totalny absurd) a Ty dostaniesz bana za powielanie tych samych treści.
Nie raz widziałem już na wykopie tego typu akcje. Tak wygląda tutaj walka o sprawiedliwość czy wolność wypowiedzi.
  • Odpowiedz