Wpis z mikrobloga

@tylko_dresowy_styl_: pamiętam jak trafiłem kiedyś na jego livea na youtube i gość sam robił kebaby no i mówił, że ma do nich wegański majonez bo jego dziewczyna, Patrycja czy jakoś tak, jest weganką, potem posmarował placka tym majonezem, położył sałatę i #!$%@?ł mięcha a Patrycja i tak #!$%@?ła ze smakiem xd do dzisiaj mam z tego bekę
  • Odpowiedz
@tylko_dresowy_styl_: Najlepsze jest to że gość żre na jutubie śmieciowe żarcie i kto go ogląda już dłuższy czas to widzi jak gość tyje w oczach i morda mu brzydnie. Jego laska podobnie- tyje z odcinka na odcinek ale fajnie jest. Za pół roku widzowie się znudzą jego contentem, zrobią sobie 2-3 bachorów i dalej będą żreć i tyć a socjal im w tym pomoże.
  • Odpowiedz
@kawkanorbert: może w podstawowce.
Typa się nie da słuchać. Na tiktoku trafiłem na jego komentarz odnoszący się do maniery mowy - napisał wprost że daje mu to zasięgi.

Swoją drogą ciekawe jak to jest podlizywać się dzieciom z podstawówki i na tym opierać biznes xD
  • Odpowiedz
@EbonitowyBogdan @rozbijam-auta @Camuflash @MatthiasGally @Darson666 @trogatelnaya_raduga @remake1337 @Walnij_Kielona Fakt #!$%@? ten sposób mówienia, ale mimo wszystko wolę oglądać jego recenzje z żarcia niż tego całego Maciej Je od którego dopiero więdną uszy, zresztą jego recenzje są mega słabe, i knajpy po których łazi też. A nawet jak są dobre, to wolę obejrzeć kogoś innego, albo opinie na Google maps XD

A kryha jakby sie ogarnął to by było całkiem spoko
  • Odpowiedz