Wpis z mikrobloga

Chciałbym w swojej Cuprze zmienić stockowy wydech na coś co lepiej brzmi. Jestem całkowitym laikiem w tym temacie, więc pytanie: co jest obowiązkowe, co się wycina, do czego może przyczepić się policja itd. itp.? Chce mieć całkowicie legalny samochód do którego nikt na przeglądzie się nie przyczepi , który będzie po prostu trochę lepiej brzmiał. Budżet mam na to około 3000 zł. Myślałem nad kupnem np coś takiego nada się to?
#samochody #mechanika #motoryzacja #auta #cupra
Gaahl75 - Chciałbym w swojej Cuprze zmienić stockowy wydech na coś co lepiej brzmi. J...

źródło: comment_1644691239HOjjoUOqILJkPjSGJ2DkIe.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@Gaahl75: Jak wywalisz kata to będzie wywalać błąd jego niesprawności i bez wywalania elektronicznego albo emulatora drugiej sondy się nie obędzie. I do tego może być konieczna poprawka samego softu bo po wywalniu kata turbo może wstawać wcześniej niż ecu tego oczekuje i też będzie wywalać błąd.
  • Odpowiedz
@Gaahl75: dokładnie, cena niezbyt kolorowa, ale niestety za przemyślany wydech z nierdzewki trzeba zapłacić. Mój wydech do opla kosztował podobnie, a lokalna firma z Gdańska życzyła sobie za komplet ich autorstwa około 7k i około pół roku czekania
  • Odpowiedz