Wpis z mikrobloga

Ja nie wiem co ja komu zrobiłem, wszakże nie jestem znaczącą osobą jak Brejza, czy Giertych, ale ja już poważnie zaczynam się bać. Kilka dni temu moja mama dwa razy odebrała telefon z informacją, ze niedługo umrę, a wczoraj taki telefon dostała moja prawie 90-letnia ciocia. Telefony te „wykonano” z numerów polityków Polski 2050, o czym poinformowałem lidera tej partii na Lubelszczyźnie - Rafała Maksymowicza. Spoofing to jedno, ale otrzymywanie takich gróźb wcale nie sprawia, że uważam to za „niewinny” żart. Już miałem rzekomo podłożyć bombę pod szpital we Włodawie.

#zalesie #neuropa #bekazpisu #bezpieczenstwo
  • 3
@Jacek38: @Cukrzyk2000:

nasuwa się pytanie skąd mają nr telefonów Twoich bliskich, które raczej nie są publiczne?

te całe klare sobieraj i magdaleny turek właśnie po to z fotowoltaika dzwonią żeby wysępiać dane adresowe oraz to czy dany numer jest aktualny - to jedna z odnóg i sposobów pozyskiwania danych o Polakach przez ruskich

sam fakt że "czysty powiat" nie ma własnej siedziby w tym kraju i świadczy usługi z innego
te całe klare sobieraj i magdaleny turek właśnie po to z fotowoltaika dzwonią żeby wysępiać dane adresowe oraz to czy dany numer jest aktualny


@Renard15: jakoś wątpie,że im tak ochoczo wszyscy te dane podają, dzieci Giertycha czy Wojtunika na przykład, u mnie nawet województwo boty myliły