Wpis z mikrobloga

@ruda_stuleja Pamiętam jak kiedyś grałem placementy to zacząłem znakomicie od 2 wygranych, niestety później przyszło 8 porażek, a następnie 6 porażek z rzędu, ale koniec końców sezon zawsze kończyłem g3-g2 niezależnie od winratio. #!$%@? to.
@ruda_stuleja: Nie graj chłopie Leonom co najmniej do platyny. Lux, sam linie zdominujesz i jak cos ucieknie za turet to przypalasz śmiecia laserkiem. Leonom nawet jak dobrze zainicjujesz to i tak cholera wie czy reszta ogarnie i wjedzie. Nikt nie wykorzysta jej potencjału. Jak tank w brązie to Alistar, coś z wrogiego team zainicjuje to go z byka i pet #!$%@?, lepiej broni carry bombisz śmieci z q, #!$%@? pod turety
@ruda_stuleja: Po co grać leoną jako noobek na low elo skoro nic nie jesteś w stanie tym sam zrobić a taką morganką czy lux jesteś w stanie o wiele łatwiej łapać kile i zadawać dmg. Wydaje mi się że w brązie lepiej brać na supporta picki co po prostu zadają dmg niż "supportują"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ruda_stuleja: jak bylem w brązie to pickowalem na suppa postacie ktore w razie jakby adc okazal sie debilem to zebym mogł kerowac bota - ja osobiscie gralem brandem, duzy harras, w teamfigtach odpalasz ulta skille byle gdzie i robisz tripla. Jesli chodzi o suppy ktore sie musza engagowac takie jak leona, alistar, nautilius itd to bym sobie dal spokoj do golda przynajmniej
@ruda_stuleja:
Poprzedni sezon miał 58% win ratio Leoną, w 2022 na razie 82% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Prawie zawsze buduję Mercury's Treads, Sunfire Aegis, Thornmail. Tego itemu do wardów nigdy, bo szkoda miejsca