Wpis z mikrobloga

Dla nas hipochondryków, chorych na jakieś nerwice lękowe obecne czasy są #!$%@? na maksa. Chciałoby się niemalże odciąć od jakiegokolwiek źródła informacji i zamieszkać gdzieś w szałasie. Jak nie jakieś korongówna tak widmo wojny wiszącej na włosku. Życie w ciągłym stresie i napięciu, adrenalinie wystrzelonej na 100% całą dobę. Mam tak #!$%@? dość już wszystkiego, że sobie nawet nie wyobrażacie.
#nerwica #wojna #ukraina #depresja
  • 21
  • Odpowiedz
@koronawirus witam w klubie, całe życie się bałam wojny, każde straszenie Rosja napawało mnie co roku lękiem ale w tym roku to już przesadzili. Do tego straszenie kryzysem, covidem i innymi podobnymi i czasem już #!$%@? idzie dostać.
Nigdy się nie diagnozowalam :/ ostatnio paradoksalnie mam więcej myśli że i tak nie mam na to wszystko wpływu, ale jest ciężko się nie przejmować ()
  • Odpowiedz
  • 5
@koronawirus
@vvulpecula
Miło wiedzieć, że nie tylko ja tak mam, denerwuje się tym wszystkim i nie mogę spać. Ja chcę po prostu siedzieć w domku i grać w gry. Na myśl, że mogę stracić to wszystko, że jakaś rakieta się #!$%@? w moje mieszkanie lub zaczną się jakieś rozboje i stracę rzeczy, które kupiłem za swoje ciężko zarobione pieniądze strasznie mnie stresuje. A ja mały chłop, 60kg co się nigdy nie bił
  • Odpowiedz