Wpis z mikrobloga

Macie jakąś serię lub film, które od dawna chcecie obejrzeć, a ciągle coś sprawia, że tego nadal nie zrobiliście? Coś, co nie powinno być na kupce wstydu, a tam się znajduje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#animedyskusja
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Makurise: Koe no Katachi, Kimi no Suizou wa Tabetai - bo mam mangę, Made in Abyss, Madoka, Prison School, Violet Evergarden, Oregairu, Yuragi-sou no Yuuna-san, Bunny Girl Senpai (obejrzałem połowę, a resztę zostawiłem na następny dzień - no i tak sobie leży od jakiegoś czasu na on hold xD)
  • Odpowiedz
@Makurise: Miałby parę tytułów, które powinienem kiedyś obejrzeć, ale mi się nie śpieszy, ale chyba najbardziej odbijam się od Space Runaway Ideona, czyli najbardziej "Kill'em all" z dzieł Yoshiyuki "Kill'em all" Tomino.
  • Odpowiedz
@Makurise: ciągle nie mogę nadrobić Heaven's Feel, podobne jak ostatniego filmu Code Geass. Poza tym lista plan to watch liczy ponad 200 pozycji i nic z niej nie znika.
  • Odpowiedz
@Makurise: Ciągle nie mogę się wziać za Elfen Lied. Parę odcinków obejrzałem, kocham Opening, ale coś mi w tym anime nie pasuje, że nie mogę tego skończyć.
No i zostało mi tylko 5-6 odcinków Black Lagoon by skończyć serię. No nie potrafię się za to wziąć.
  • Odpowiedz