Wpis z mikrobloga

Nie przejmujcie się @mickpl i @Kurnikowy_Baron to pewnie trolle ( ͡ ͜ʖ ͡)

Na dodatek wystarczy zadać im pytanie jakie spadki przewidują i czy w związku z tymi spadkami Ci co wzięli kredyt w 2020 i tak nie będą do przodu to wrzucają na czarno lub usuwają wpis (albo i to o to)

Obecnie ciężko stwierdzić co będzie się działo na rynkach ale pamiętam jak @mickpl wiescil ogromne spadki cen w 2020 a od tego czasu nieruchomości wzrosły z 15 procent więc pewnie będzie odwrotnie xdd

Aha- tym którzy wierzą w screeny z grup kredytowych tam wykopki same się bajtuja xD komuś WIBOR aktualizowany co 3 miesiące zwiększył ratę 5 razy w ciągu pół roku xDDD

#kredythipoteczny #nieruchomosci
Pobierz
źródło: comment_1644590428A3gXhJZgmts9N4Ct4WBr6z.jpg
  • 18
@Kurnikowy_Baron bez kozery powiem 90 procent w dwa lata przy wzroście cen materiałów o 300 procent xD Może jak mickpl stwierdzisz że mieszkania powinny kosztować 2000 za metr xD

I mów w ujęciu nominalnym gdy ktoś ma gotówkę na wkład własny i nadpłaty co mi d trzymania 150000 na lokacie od 2018 xad
@Kurnikowy_Baron wzrost raty o 10 procent wzrost zarobków o 50. Dziękuję.

Mogę zawsze zmienić kredyt na 30 lat wtedy nawet przy stopach 10 procent będę płacił mniej niż teraz xDD

Wiesz nie każdy potrafi inwestować a statystycznie większość na tym traci więc x #!$%@? D jeśli to polecasz ludziom XDDDD
@KakaowyTaboret:

Obecnie ciężko stwierdzić co będzie się działo na rynkach ale pamiętam jak @mickpl wiescil ogromne spadki cen w 2020 a od tego czasu nieruchomości wzrosły z 15 procent więc pewnie będzie odwrotnie xdd


Boję się, że kompas mógł się popsuć. Niby wykop zawsze się myli i mówi odwrotnie niż będzie, ale etatowi spadkowicze nawet nie mają ambicji zgadnąć jak będzie, tylko deklamują to samo credo cokolwiek się dzieje - więc
Trzeba zmienić układ odniesienia, to wyjdzie i 700%, przecież niezafałszowana inflacja to 1000%, a mieszkania już rozdają w Biedronce. A w ogóle bańka już pękła, nie czytałeś na tagu? Już po wszystkim.

Też czytam, że w Warszawie będzie po 6k w dobrej dzielnicy. Będę wtedy uśredniać.
( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@KakaowyTaboret w jaki sposób moga wzrosnąć ceny nieruchomości jak WIBOR i stopki up i chętnych jest mniej, nie chce się przypier ale większość bolakow to nie programiści 15k więc powiedz jak serio pytam. Ja kredytu nie mam nie muszę ale powiedz mi w jaki sposób bo ja na dalsze wzrosty nie widzę możliwości
@Tytanowy_robak na skutek szalejącej inflacji brak wzrostu cen to realna obniżka. Do tego szaleństwo w cenach materiałów budowlanych i kosztach energii.

Nie mówię że będą rosnąć ale wątpię by choćby wróciły do cen z 2020 musiałyby spaść o kilkanaście procent.

A gdzie tutaj stwierdzam że na pewno będą wzrosty?
@KakaowyTaboret no ja też domniemam zee będzie spadać, sytuacja z otoczenia kumpel kupił chatę pod wro i sprzedaje kurnik po starych 40m który dostał (okolice partynic)i wystawił go za 560 000 pusty nieumeblowany i jestem ciekaw czy znajdzie się debil na to, a powód sprzedaży? Rata za chatę pod wro 3000mc(Siechnice)
@Tytanowy_robak

Jednocześnie w górę zarobki i materiały budowlane oraz cena M2 działki.

Kojarzę sytuacje gdzie w mieście powiatowym za 220 000 sprzedano dom przedwojenny gdzie nikt nie mieszkał od 10 lat z dachem do wymiany. Z instalacją el. Z aluminium bez ocieplenia xddddd

Zobaczymy za pół roku.
@KakaowyTaboret no ok zobaczymy, znajomi o których mówię mówili że się nie opłaca wcześniej spłacać a drugi kumpel wynajmuje chatę i szuka nowej bo mu Janusz wynajmu przez kredo podniósł wynajem o 300 bo mu rata skoczyła więc rynek zweryfikuje a ja bym się wstrzymał z cwaniakowaniem