Wpis z mikrobloga

Siema, jaką polecacie klasę, żeby mieć największy fun z grania na konsoli w ME Legendary Edition? Na pewno nie chce żołnierza, bo jakbym chciał tylko strzelankę, to bym sobie pograł w CSa.
Da się w ogóle sprawnie operować tymi skillami w klasach biotycznych/technologicznych na PS4? Da się jakoś przypisywać skróty do umiejętności? Odpaliłem na pare minut ME1 i umiejętności trzeba wybierać z kółka wyboru - to będzie chyba mało efektywne w trakcie walki, gdy operuje się kilkoma umiejętnościami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ograłem kiedyś 1. i 2. cześć na PC i grałem Infiltratorem

#masseffect #masseffect2 #masseffect3 #ps4 #gry
  • 3
@Bartekgkw: Przechodze ME:LE snajperem i jest to dosc 'bezpieczna' klasa. Masz swietna umiejetnosc kamuflazu podczas trwania ktorej zadajesz duzo wyzsze obrażenia, ale niewiele poza tym. Na poziomie trudnosci hardcore jest wystarczajaco czasu zeby celować w głowy jak leci :) Jako ze trzymasz sie glownie na tyłach i malo dostajesz dmg apteczek uzywa sie niemal tylko do leczenia oddzialu i jest ich az zbyt wiele na mapach ;)
@soul1: Właśnie snajperem już grałem, teraz pograłbym czymś całkiem innym.

@PRIVAT: a wiesz może jak to przypisać? W 1. Części tez się da? Pograłbym właśnie adeptem czy tym sentinelem, ale nie wiem czy ogarnę na padzie używanie 4+ skillów w walce.

Myślałem tez nad Vanguardem, bo z tego co rozumiem w legendary edition zdjęli te ograniczenie broni i nie trzeba już tylko shotgunem strzelać