Wpis z mikrobloga

Cześć, potrzebuję pomocy.
Do jakiego czarodzieja ortopedy mógłbym się udać, żeby odzyskać nadzieję na chodzenie?

09.09.2021 miałem wypadek, wykrecenie, połamanie stopy w stawie skokowym, operacje, ustawienie, półtorej miesiąca w szpitalu.
Minęło 5 miesięcy od urazu, w tym 2 turnusy rehabilitacji i prywatne zabiegi a ja dalej nie jestem w stanie stanie się poruszać bez obydwu kul.
Czasem jak jestem rozruszany to bardziej mogę obciążyć stopę ale bywa że po dniu treningowym tak puchnie kostka że nie jestem w stanie się ruszyć z łóżka.

Spróbuję wszystkiego co mogłoby mi pomóc.
Z góry dziękuję za rady.

#rehabilitacja #lekarz #wypadek #szpital #ortopedia #farmacja #poznan #gdansk #koszalin #medycyna
m0rdeczka - Cześć, potrzebuję pomocy. 
Do jakiego czarodzieja ortopedy mógłbym się u...

źródło: comment_1644570929zmF5HCbqvrIXI6zcZiomKF.jpg

Pobierz
  • 24
@m0rdeczka: jak w Koszalinie, to rehabilitowałem się w Remedice, także po urazach kończyn dolnych. U fizjoterapeuty Arka, polecam serdecznie, a jakbyś chciał konsultować ortopedycznie to w Koszalinie prowadził mnie Jasiński, jak chce Ci się jeździć po województwie to możesz sie zorientować czy i kiedy terminy ma prof. Kołodziej ze Szczecina. PS jak chcesz mozesz podesłać aktualne rtg na priv, może coś tam wypatrze:)