Wpis z mikrobloga

@ediz4: Nie uważasz, że twój obrazek jako odbicie piłeczki jest zatem bez sensu? Wydając 36% nadal mają znacznie więcej niż my xD Po prostu jednych stać na pewne wydatki, innych nie. Też z chęcią bym doczekał takich czasów, gdy będzie nas stać.
@XpedobearX: Mój obrazek jest jak najbardziej z sensem. Osoby które najwięcej krzyczą o patologii która bierze 500 plus walą konia do zachodu gdzie większa część podatków niż w Polsce jest rozdawana w formie pomocy społecznej.
Osoby które najwięcej krzyczą o patologii która bierze 500 plus walą konia do zachodu gdzie większa część podatków niż w Polsce jest rozdawana w formie pomocy społecznej.


@ediz4: I nie rozumiesz, że mogą rozdać, bo ich stać mając ponad 4x PKB twojego kraju?
Ty nie rozumiesz że rozdają procentowo więcej niż my.


@ediz4: Przy czym pozostaje im nadal 64% z 2,6 tryliarda USD zamiast 78% z 596. Może zacznijmy takimi liczbami operować, zamiast słupkami a'la TVP i prostymi porównaniami BO COŚ JEST WIĘKSZE.
@ediz4: A czy ja gdzieś napisałem o Polsce jako patologii socjalnej? Wskazuję Ci już przez 4 komentarz, że niektórych stać na więcej i nie trzeba za wszelką cenę ich naśladować, jak samemu ma się biedę w portfelu. Ciebie interesuje jedynie słupek kto daje więcej, bez szerszego spojrzenia skąd się bierze i ile ma się środków.
@XpedobearX: To po co do mnie piszesz? Ja odpowiadam na pierd OP-a pięćsetny na wykopie dotyczący socjalu. Polska nie jest wybitna w tym temacie i jest nadal daleko za europą zachodnią.

Wskazuję Ci już przez 4 komentarz, że niektórych stać na więcej.....

Nie, nie stać bo to wynika z wyższych danin na ten cel. Gdy Polakowi zabierają na socjal 20 zł to Francuzowi 100 zł.
Nie, nie stać bo to wynika z wyższych danin na ten cel. Gdy Polakowi zabierają na socjal 20 zł to Francuzowi 100 zł.


@ediz4: Od kiedy Francuzi zarabiają w złotych? Od kiedy Polacy zarabiają tyle co Francuzi by porównywać obciążenie 1:1?
Porównuje je PROCENTOWO - Francuz płaci więcej od Polaka.


@ediz4: Zresztą, chętnie bym sprawdził dane na ten temat, skoro przy 1.5x populacji i wydatkach o 14% większych w stosunku do PKB, obciążenie rośnie 5x xD

20 a 100zł to procentowo? Zatem wrzucaj statsy na to jak socjal we Francji jest 500% wyzszy :)