Wpis z mikrobloga

czytam se komentarze na PPE, o nowym gta. i taki koment widzę.
co trzeba mieć we łbie, by akurat to napisać?? o czym on myśli na codzień? co go spotkało w życiu, że takie fantazje ma??¯\_(ツ)_/¯
"Chciałbym żeby można było wejść do każdego budynku...Aby można było zastrzelić ze snajperki z jednego wieżowca do drugiego np. kobietę kąpiącą się w wannie tuż za oknem..."
#logikaniebieskichpaskow #przegryw #bekazpodludzi #gry #psychiatria
źródło: comment_1644540236IPvm4yk2sP45qpa4Duw7sg.jpg
  • 17
Nigdy nie stałeś na dachu w GTA i nie strzelałeś do przechodniów ze snajperki?

@starplatinum: alez oczywiście, bo to cudowna zabawa. w gta głuipsze rzeczy robiłem. xd
ale on #!$%@? w swoich fantazjach wybrał kobietę, kąpiąca się w wannie, którą widac przez okno.
naprawde nie widzisz tu zadatków na gwałciciela, podglądacza, i psychopate, od dzieciństwa chowającego w sobie nienawiśc do kobiet?? xDDD
wiesz, taki ted bundy, czy cos. ;)

Gorszym szaleństwem
@dos_badass: Ale to tylko humorystyczny przykład. To trochę głupie, fakt, ale no myślę, że chodziło o zwizualizowanie sytuacji, w której z jednego budynku można podejrzeć osobę, w drugim budynku. No wybrał skrajny przykład, ale po komentarzu bym nie robił z niego psychopaty XDD
Mówię - bardziej #!$%@? dla mnie jest to, że marzy o takiej grze, niewykonalne absolutnie przez najbliższe 10 lat XD
o wybrał skrajny przykład, ale po komentarzu bym nie robił z niego psychopaty XDD


@starplatinum: no nie wiem, nie wiem.
internet uwalnia nie takie rzeczy z umysłu.
tak szukam w pamięci gry z budynkami interaktywnymi.
no morrowind, skajrimy srimy xD
co tam było jeszcze?( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dos_badass: Mówimy o dużym mieście, gdzie z wieżowca zajrzysz do drugiego wieżowca. Ja wiem, że miasta w Skyrimie mające 5 domków do których można wejść to niezłe osiągnięcie dla niektórych XD ale no nie ta skala
@starplatinum: ja pisząc o morrowindzie, sam się śmiałem, wiem że to przedwojenny przykład.
dlatego zadałem poniekąd pytanie, o inne przykłady.
seria fallout? w 4ce trochę tych budynków w miastach jest, i domków.
wiem, wciąż nie ta pożądana skala, do przykladu. ;)
@dos_badass: Fallout 4? Ten sam, krytykowany za to, że do większości budynków nie da się wejść? Serio, tam było tego sporo, naprawdę sporo. Już pierwsze miasto w grze jest prawie całe zabarykadowane. Niestety mówię, długo nie będzie pełnej swobody i zresztą - nie jest to potrzebne grom. Fajnie to brzmi, ale biorąc pod uwagę, że nad każdym pomieszczeniem musi ktoś usiąść - i to parę dni pracy, jeśli nie chcemy czegoś
Fallout 4? Ten sam, krytykowany za to, że do większości budynków nie da się wejść?


@starplatinum: aha, i dlatego do nich można się włamywac. :P
weź, nie mówię że w ścisłym Bostonie, ale w innych pomniejszych lokachach da się włazić, włamywać szabrować i penetrowac, jak najbardziej.,
@dos_badass: Nie można, są zabarykadowane, drzwi nawet nie są interaktywne.
I no jezu, jasne, że da się włazić do budynków, w Wiedźminie się da, w Gothicu się da, no prawie wszędzie. Ale mówimy o sytuacji, gdzie każdy budynek w grze ma wnętrze i da się tam dostać i nie mówimy o miasteczkach jak w Skyrimie, gdzie miasto to 6 domków.