Wpis z mikrobloga

Im jestem starszy, tym bardziej doceniam pospolite wynalazki. Ostatnio zacząłem doceniać folię aluminiową. Jest przezajebista. Przede wszystkim można nią owijać wszelakie blaty w kuchni i inne płaskie powierzchnie w celu uniknięcia syfu w kuchni. Po prostu, gdy folia się w dostateczny ubrudzi wymieniamy ją na nową, a wszystko, co byłą nią okryte pozostaje czyste.

Z brudnej foli możemy kulkę, która może stanowić świetną zabawkę dla naszego czworonoga. Jeśli nie posiadamy futrzastego przyjaciela, to polecam wyrzucić ją z balkonu w kogoś, kogo nie lubmy. Oczywiście folia posiada jeszcze jeden atut - ciężko ją podpalić.

Dlatego można nią owinąć kuchenkę gazową. Dzięki temu można przygotowywać potrawy smażone na głębokim tłuszczu. (Takie co stanowią preludium zawału i chorób wiecowych serca.) Rozpryski tłuszczu nie będą na straszne. Gorąco polecam mrożone pierogi smażone na głębokim tłuszczu. Nawet te najtańsze z marketów smakują wyśmienicie.

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #foliarze #aluminium #niewiemjaktootagowac #pierogi #kuchnia #gotowanie #przemyslenia
#niemogespac #heheszki #nocnazmiana #pasta
s.....j - Im jestem starszy, tym bardziej doceniam pospolite wynalazki. Ostatnio zacz...

źródło: comment_1644539358Y4eqICWDQGKEWi5l7oalHc.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz